Maya Wasserman Singiel „Strangers Again”

Promocja singla

Maya Wasserman, wokalistka na stałe mieszkająca w Anglii, wydała właśnie swój kolejny singiel.  „Strangers again” zachwyca pod każdym względem, zarówno muzycznym jak i tekstowym. Piosenka jest już dostępna na wszystkich serwisach streamingowych.

Od razu należy podkreślić, że Maya, mimo bardzo młodego wieku (ma 17 lat) tworzy piosenki w pełnym tego słowa znaczeniu. Komponuje, pisze teksty, nagrywa instrumenty i produkuje. „strangers again” wyróżnia wiele aspektów – jednym z nich z pewnością jest tekst.

„Do napisania piosenki zainspirowała mnie fraza „ Now we are strangers again, but this time with memories”, na którą natrafiłam na jednym z profili tik-tokowych i o której nie mogłam zapomnieć”

– mówi autorka.

Sama kompozycja też pozostaje w głowie i co ważne, odbiega stylem od poprzednich singli songwriterki. O jego powstaniu Maya mówi tak:

Znalazłam świetny sampel gitarowy, który popchnął mnie do napisania piosenki w takim właśnie stylu, pomógł mi nadać szybsze tempo  i wyznaczył tonację. Wokół niego skomponowałam całą resztę.

Choć „stangers again” dopiero ujrzał światło dzienne, a już za chwilę nastąpi premiera teledysku do tego utworu, Maya zdradza już plany dotyczące kolejnych singli:

Mam przygotowany  kolejny utwór w letnim jeszcze klimacie z lekką i zabawna treścią, a jesienią zamierzam wrócić do wolniejszych lecz pogodnych utworów,, planuję też coś melancholijnego, ale nie zabraknie również mocno elektronicznych rzeczy. Staram nie zamykać się na jedną kategorię, dlatego, że tworzenie muzyki w różnych stylach sprawia mi przyjemność, sama również jestem zachwycona gdy moi ulubieni artyści zaskakują nowymi brzmieniami!

Materiał udostępnił Przemysław Kubajewski, Dyrektor Operacyjny z Akademii Menedżerów Muzycznych za co dziękujemy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s