Liver

Promocja Artysty

Mamy dziś zaszczyt przedstawić Wam zespół LIVER, który dzięki Przemkowi Kubajewskiemu z Aakademii Menedżerów Muzycznych mamy zaszczyt gościć na naszej stronie. W serii PROMOCJA ARTYSTY z zespołem LIVER opowiemy Wam o zespole, przedstawimy muzyków i ich twórczość. Znajdą się też ciekawe wywiady i informacje.

Zespół LIVER powstał na początku 2020 roku w Rzeszowie. Skład zespołu to zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Szymon Grela oraz doświadczony basista Mirosław Grela i perkusista Robert Winczowski. Poznajcie zespół Liver, zdjęcia dostarczył Przemek Kubajewski za co bardzo dziękujemy.

Niezwykle istotne jest to jak podchodzą muzycy z kapeli LIVER do muzyki, którą grają. Na pytanie o muzyce odpowiadają:

„Nasza muzyka to kombinacja wielu stylów muzycznych. Trudno zdefiniować w jaką szufladę nas wrzucić. Nigdy nie staraliśmy się zamykać w konkretnym stylu. W naszej muzyce można usłyszeć trochę country bluesa, funky reggae. Po prostu rock z subtelnie dodanymi różnymi wpływami, rzeczami które nas inspirują. Zawsze graliśmy to co lubimy, radość z grania jest dla nas najważniejsza”.

Posłuchajcie utworu „Talia Nowych Kart” z albumu „#1” a sami przekonacie się jaką muzę tworzą.

LIVER to również, a może przede wszystkim zespół koncertowy.

„Mamy bardzo dużo nowych piosenek które gramy na koncertach. Cały czas przechodzą ewolucję, naszym zdaniem to jest najlepszy sposób na dotarcie nowego materiału. Numery z płyty też staramy się grać trochę inaczej. Jednym słowem dobrze się bawimy, improwizujemy i często pojawia się tzw. reakcja chemiczna między nami podczas prób czy na koncertach. Obecnie koncentrujemy się na graniu na żywo bo spotkanie z publicznością to najlepsza dla nas adrenalina. Serdecznie zapraszamy na nasze koncerty bo to dla Was tworzymy naszą muzykę”.

– mówią muzycy z kapeli.

Zobaczcie kapelę na koncercie z utworem „Stir It Up” cover Boba Marleya.

Zespół LIVER dał się poznać świetnymi utworami z pogranicza klasycznego rocka, bluesa a nawet country, jakiś czas temu w październiku 2020r wydał mini album pt. #1. Jak mówią o nim:

„Dla nas jest to podsumowanie kilku lat naszego życia i tego czym nasiąkaliśmy przez te lata. Chcieliśmy nagrać szybkie demo, okazało się, że piosenki się podobają i poszliśmy za ciosem. Wydaliśmy EP-kę . Wielkie Dzięki dla Dominika Cynara z Dirty Sound Records bo to on zobaczył w tym potencjał. Myślę, że to dopiero początek naszej drogi, bo po tylu dobrych recenzjach bardzo uwierzyliśmy w siebie”.

Zapraszam Was do przeczytania recenzji płyty Jagody Dobrzyńskiej, myślę, że podeszła do tematu bardzo osobiście co wpłynęło na jakość artykułu. W artykule utwór „Someone” do posłuchania.

Młodzi, zdolni, ambitni, zdeterminowani i przede wszystkim robią to co kochają, co dobrze wróży na przyszłość. Będziemy obserwować zespół LIVER, gdyż wierzymy, że mają przed sobą muzyczną przyszłość i jeszcze nie raz nas zaskoczą. Jeśli chcecie być na bieżąco, polubcie tak jak my profil kapeli i subskrybujcie socjalmedia a znajdziecie ich:

Dziękujemy Przemkowi Kubajewskiemu z Akademii Menedżerów Muzycznych za przesłany materiał, zdjęcia i informacje. Kapeli życzymy sukcesów a Wam dziękujemy za to, że jesteście, oglądacie nas i wspieracie tak jak my polskie kapele. Na zakończenie promocji „Tobacco Tea”. 3majcie się.


Promocję prowadzono w dniach 24.09 – 08.10.2021, zawierała 7 postów promujących zespół, które dotarły do prawie 5 tysięcy oglądających na Facebooku i Instagramie. Utwory są promowane dłużej na naszej Liście Przebojów #WaszaMuza TOP30 a także na naszej Playliście #WaszaMuza #11 na YouTube i Playliście Spotify „Alternatywny MIX PL 2021”.


Słuchajcie naszych Playlist promujących polskich artystów:

Playlista Alternatywny MIX PL 2021
Playlista #WaszaMuza #11

Posty promujące na kolejnej stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s