Rekomendacje

Sadowski Home Studio.

PMA promowała singiel „Alabama song”. bardzo dobry kontakt z ekipą, dodatkowo moje dwie kompozycje znajdują się na playlistach PMA. wielkie dzięki i pozostajemy w kontakcie.

Michał Sadowski

Super współpraca, za którą bardzo dziękuję i serdecznie polecam obserwacje jak i branie udziału w życiu tej grupy . To był zaszczyt zobaczyć tutaj swoje utwory.

Samuel Parczi

Wszystko rzetelnie przygotowane. Prezentacje zespołów przygotowane z pomysłem i bardzo ciekawe. Sama byłam bardzo zadowolona czytając swój opis zespołu za który bardzo dziękuję 🙂 Polecam i pozdrawiam serdecznie .😉

Dorota Fronczak

Bardzo ciekawy portal, na którym możecie dowiedzieć się o wykonawcach, którzy szerzej nie zdążyli jeszcze zaistnieć. Macie tu możliwość dowiedzieć się o nich jako jedni z pierwszych, a kto wie jak daleko zajdą później! Jeśli chodzi o samą redakcję to podkreślić należy świetny kontakt, pomysłowe inicjatywy, fachowe rady – to wszystko otrzymacie tu zupełnie bezinteresownie

Imaginature

ATAN

Rewelacyjny portal, bardzo ciekawe artykuły o zespołach oraz interesująca playlista. Mega profesjonale podejście do branży, bardzo przyjemna współpraca i łatwa komunikacja. Dziękuje w imieniu #atan . Pozdrawiam.

Andrzej Czaplewski

NOVY

W imieniu zespołu Novy dziękuję serdecznie. Świetną robotę robicie, z zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie. Przede wszystkim cenne jest to, że można u Was spotkać się z prawdziwą ideą muzyki alternatywnej, w niekomercyjnym kształcie.

Andrzej Nowak

PMA i wszystko gra 🎶 Polecamy!!

Recenzje wysokich lotów. Tu poznasz wiele zespołów, których jeszcze dotychczas nie słyszałeś 👍

Idealne miejsce dla nietuzinkowych słuchaczy 🔊

RESZTA POKOLENIA

Miasto Gniewu.

Rewelacja, promocja młodych artystów i zespołów które stawiają dopiero pierwsze kroki w swojej muzycznej karierze to nie lada wyzwanie i niesamowita misja, która ma na celu promowanie i rozszerzanie horyzontów muzycznych w całej Polsce. Brawa za wspaniałą postawę godną podziwu.

Mateusz Radomski

PMA to zgrana paczka osób przepełnionych pasją w tym co robią. Można na nich liczyć. Mieliśmy okazję dla nich grać i wszystko zostało świetnie przemyślane i zorganizowane. Polecamy Druides.

Batma Siekiera

Jesteśmy wdzięczni, że w ciekawy sposób prezentujecie nasz zespół i naszą twórczość. Bardzo podoba nam się to, co robicie. Wasza działalność jest niezwykle ważna, potrzebna i pożyteczna. Lubimy Waszą stronę, prezentowane zespoły, nowości, informacje i cieszymy się współpracą. Zawsze kreatywnie… 🤘

Synowie ChytruSa 

Współpraca z Wami to czysta przyjemność! Zawsze profesjonalni a nasze playlisty rosną w cudną muze poznaną dzięki Waszej pracy!

Poem Below

de Myszkins.

Fajnie, że są takie miejsca w Internecie! Dobry kontakt, pełen profesjonalizm przy tworzeniu artykułów, rzetelne treści, atrakcyjna szata graficzna i przede wszystkim – możliwość pozyskania nowych słuchaczy… Wszystko to sprawia, że pmalternatywna.pl jest świetnym przepisem na udaną promocję i budowanie marki na rynku muzyki niezależnej. Polecam! Prince Myszkin ; )

Piotr Grzymałowski 

Zofia Wieczorek – Bardzo profesjonalne podejście i niezwykle miła współpraca. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w promocji i przybijamy piąteczkę za tę inicjatywę!

Piotr Jakubowski – Świetna inicjatywa, bezinteresownie pomagająca początkującym i (niesłusznie) nieznanym muzykom wypłynąć na szerokie wody sławy;) Poza tym sporo naprawdę dobrego grania można tu odnaleźć. Gorąco polecam i trzymam kciuki za dalszą działalność!

Ruina Bar

Instrukcja Pusta.

Po współpracy z PMA odbiór utworów mojego zespołu znacznie się zwiększył. Widocznie poszerzyło się grono słuchaczy. Bezproblemowa i elastyczna współpraca to dodatkowy walor.

Osobiście odkryłem kilku ciekawych wykonawców, którzy zasilili moje playlisty.

Wojciech Marek Skibiński