Koncerty

Witaj!

Chciałbyś znaleźć się na naszej stronie?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty jakie proponujemy artystom i zespołom a umieścimy Cię pośród grona artystów, którzy już skorzystali i są promowani na naszej stronie i w naszych mediach społecznościowych jak Facebook, Instagram, YouTube czy Spotify. Wszystkie nasze oferty są bezpłatne.
podjęli z nami współpracę

Co o nas mówią

Rating: 5 out of 5.

Bardzo fajna strona i inicjatywa tych, którzy pomagają pełnym pasji muzykom znaleźć drogę do swych odbiorców i dać się odnaleźć i pokochać. Tym samym pomagają zmieniać świat, dlatego, że muzyka ma naprawdę taką moc:) Ja przeżyłem to wiele, wiele razy. Kocham te odmiany mojej rzeczywistości. Bardzo polecam i dziękuję!

Milito
Kamil Niedziałek

Rating: 5 out of 5.

Dawno nie spotkałem się z tak dużym zaangażowaniem i wsparciem dla słuchaczy i twórców. Polecam wszystkim, którym muzyka w duszy gra!

Black Jack
Jacek Mikołajczak

Rating: 5 out of 5.

Polecam stronę i bardzo zaangażowanych administratorów. Współpraca bezinteresowna, w miłej atmosferze. Dziękujemy za wsparcie podczas promocji filmu o CRK Salka. Pozdr!

Wrocławska Niezależna Scena Muzyczna
Karolina Kalisz

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Informuj o wszelkich nowościach, koncertach, wydanych singlach i albumach fanów muzyki alternatywnej w naszej Grupie Polska Muzyka alternatywna.