No Brothers

Promocja Artysty

Napisał do nas Artur Kmiecik, gitarzysta i manager nowosądeckiego zespołu pop-rockowego No Brothers z prośbą o możliwość umieszczenia informacji zespole i zrobienia promocji. Oczywiście nie odmawiamy polskim artystom i podjęliśmy wyzwanie a co z tego wyszło oceńcie sami.

Zespół No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem, a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. Zespół powstał w Nowym Sączu w 2014 roku z inicjatywy gitarzysty Artura Kmiecika. Wokalistką została Bożena Górecka-Tokarczyk. Sekcja rytmiczna (gitara basowa i perkusja) kilkakrotnie się zmieniała. W dorobku dwie przebojowe płyty oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP, a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect, Wojtek Pilichowski Band, Kasia Kowalska, Łzy, Kamil Bednarek, Doda & Virgin.

Ale po kolei, najpierw poznajcie zespół No Brothers, zdjęcia dostarczył zespół.

Od początku działalności zespół No Brothers wykonuje własne kompozycje oraz utwory innych artystów rockowych. Ich piosenki szybko trafiły na listy przebojów. We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet.

W grudniu 2015 roku sukces powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym, Kwartet Galicyjski. Gościnnie wystąpili Paweł Stec – gitara basowa i Marcin Kmak – perkusja.

Kolejne utwory, które doszły na szczyty list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet to: “Wszystko w twoich rękach” w kwietniu 2016 i “Jej oczu blask” w październiku 2017. 

W lipcu 2017 roku gitarzysta Artura Kmiecik i wokalistka Bożena Górecka-Tokarczyk, wydali swój debiutancki album „No Brothers”, dziś nazywany „No Brothers I”.

Tracklista:

1. Wszystko w Twoich rękach
2. Oderwani od rzeczywistości
3. Kiedy światła gasną
4. Nie poddawaj się
5. Kochaj Mnie
6. Dom bez ścian
7. Nocny pociąg
8. Tak niewiele
9. 10 w skali Beauforta
10. Carter Slade

W 2018 roku Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wystąpili w programie Mam Talent w telewizji TVN. W tym samym roku ukazała się druga płyta „No Brothers II”, która jest w sprzedaży w salonach Empik, a także na stronach empik.com, merlin.pl i na wielu platformach muzycznych takich jak: iTunes, Apple Music, Spotify, Tidal, Deezer, Google Play, Wimp, PlayTheMusic, Muzyka T-Mobile, Plus Music.

Empik No Brothers II (CD) cena 26,99 zł

W marcu 2019 roku Bożena Górecka-Tokarczyk wystąpiła w programie All Together Now – Śpiewajmy Razem w telewizji Polsat, a następnie na koncercie z jurorem tego programu Krzysztofem Jaryczewskim (Oddział Zamknięty). W październiku 2020 pojawiła się w programie Szansa na Sukces Opole 2021 w TVP2, gdzie zaśpiewała piosenkę z repertuaru Cleo i zdobyła wyróżnienie.

W roku 2020 kiedy pandemia zamknęła nas wszystkich w domach, No Brothers intensywnie pracował w studio Beti & Bobas Video Production. Nagrali dwa teledyski do utworów z pierwszej płyty „No Brothers” – “Wszystko w twoich rękach” i “Tak niewiele”. Nakręcili klip do kompozycji z drugiej płyty „No Brothers II” Tomka Luberta (Virgin) – “Jest ryzyko jest zabawa” i do utworu “Oderwani od rzeczywistości”. Pierwsze dwa i ostatni utwór prezentowaliśmy powyżej, posłuchajcie zatem utworu “Jest ryzyko jest zabawa”. Realizacja klipu odbyła się na jachcie na jeziorze Rożnowskim w okolicach Małpiej Wyspy i hotelu Heron Live Hotel.

Nakręcili też teledysk do utworu “Wszystko w twoich rękach”. Utwór opowiada o planach, marzeniach, dążeniu i osiągnięciu celu, o znalezieniu swojego miejsca w życiu, wbrew przeciwnościom. Nie można się poddawać, tylko tak możemy wygrać.

Aktualnie No Brothers czyli Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik pracują w studiu nagrań NS Studio w Nowym Sączu nad utworami, które znajdują się na ich trzeciej płycie m.in. “Schody” i “Sztagan”. A trzecią, najnowszą płytę możecie nabyć bezpośrednio od zespołu na ich profilu na Facebooku w sklepie za jedyne 30 zł lub po prostu pisząc do zespołu na e-mail: nobrothers12@gmail.com.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się o zespole więcej, to informacje znajdziecie oglądając wywiad, rozmowę z zespołem. To najlepsze źródła informacji, w luźnej rozmowie artyści zdradzają więcej szczegółów niż w przygotowanym Press packu. Polecam Wam rozmowę z zespołem w programie „4 strony pasji” Regionalnej Telewizji Kablowej Nowy Sącz zrealizowany w Gródku nad jeziorem Rożnowskim 10.09.2020.

Prowadzący – Krzysztof Witowski. Kamera i montaż – Piotr Gorzawski. No Brothers – Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik. Zapraszam, 25 minut dobrego wywiadu i rozmowy z artystami.

Artur Kmiecik nie tylko jest gitarzystą w zespole. Jest też członkiem Związku Producentów Audio-Video ZPAV i Akademii Fonograficznej, a także Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, Związku Artystów Wykonawców STOART oraz Związku Zawodowego Muzyków RP.

Dziękujemy Arturowi za kontakt i przesłane materiały. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania zespołu. Wam dziękujemy za wsparcie polskich artystów, za to, że czytacie nasze artykuły i słuchacie muzyki, którą Wam polecamy. Zachęcamy do obserwowania zespołu w mediach społecznościowych, wiemy od zespołu, że pojawiać się będzie wiele nowości. A znajdziecie zespół na:

Artur Kmiecik poinformował nas, że 15 października 2021 odbędzie się premiera medialna nowego singla No Brothers – „Fałszywy akord”. Więcej o singlu w osobnym artykule – Promocja singla No Brothers „Fałszywy akord” na którą zapraszamy. Informacje również na naszej stronie na Facebooku.

Posty promujące na następnej stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s