No Brothers Singiel „Fałszywy akord”

Promocja singla

Zespół No Brothers powstał w Nowym Sączu w 2014 roku z inicjatywy gitarzysty Artura Kmiecika. Wokalistką została Bożena Górecka-Tokarczyk. No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem, a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. 15 października 2021 odbędzie się premiera medialna nowego singla No Brothers – „Fałszywy akord”.

Singiel „Fałszywy akord” został skomponowany przez gitarzystę Artura Kmiecika, natomiast słowa napisała wokalistka Bożena Górecka-Tokarczyk. Opowiada o nieszczęśliwej miłości, obojętności w związku, braku bezpieczeństwa i stabilizacji. O tym co spotyka wielu ludzi. Harmonicznie utwór klasycznie pop-rockowy z wtrąceniami innej tonacji w refrenach. W melodii wokalu dysonansowe interwały. Brzmienie gitar akustycznych pomieszane z gitarą elektryczną i akordeonem tworzy spokojny, balladowy klimat. Utwór typowo radiowy.

Zespół zaplanował trasę koncertową promującą singiel. Zaczynają dziś w Krakowie i będą nas bawić na żywo aż do 26.11.2021 r. Poniżej zamieszczamy harmonogram, natomiast szczegóły znajdziecie na profilach społecznościowych zespołu i w wydarzeniach, które publikuje zespół na Facebooku:

Zespół No Brothers od początku działalności wykonuje własne kompozycje oraz utwory innych artystów rockowych także w wersjach akustycznych. Koncerty te zyskują duże uznanie ze względu na ciekawe aranżacje i bardziej spokojny ładunek emocjonalny. Klimatyczne brzmienie gitar akustycznych wspaniale współgra z rockowym wokalem. Szeroki repertuar zespołu uzupełnia zalety tego typu wykonawstwa. Pomysł takiego grania zrodził się z sympatii do instrumentów akustycznych, potrzeby pokazania delikatniejszego oblicza zespołu, a także z sytuacji kiedy warunki sceniczne nie pozwalają na zagranie pełnym, elektrycznym, rockowym brzmieniem. Akustyczne koncerty No Brothers potwierdzają dużą popularność tego sposobu wyrażania muzycznych emocji.

Zachęcamy Was do udziału w wydarzeniu i uczestnictwa na koncertach. Będzie dużo się działo a zespół z pewnością rozpali publiczność do czerwoności. Bądźcie pewni, że na ich koncertach dobrej zabawy i dobrego humoru nie zabraknie. Tego nie możecie przegapić.

Zapraszamy Was do naszego artykułu „Promocja Artysty – No Brothers„. Poznacie zespół bliżej, jest dużo muzyki, informacji a nawet wywiad z zespołem. Wspierajcie polskich artystów i przyłączcie się do naszej akcji. Tylko dzięki Wam nasze promocje i publikacje mogą pomóc naszym artystom dotrzeć do szerszej ilości osób.

Dziękuję Arturowi Kmiecikowi, gitarzyście i managerowi nowosądeckiego zespołu pop-rockowego No Brothers za kontakt, materiały i informacje, którymi mogliśmy podzielić się z naszymi czytelnikami. Wam, drodzy czytelnicy, za to że jesteście i wspieracie nas, nasze działania, nasze promocje. 3majcie się zdrowo, do zobaczenia na koncertach i obserwujcie nasz Instagram i Facebook, będziemy informować o wydarzeniu.

Jedna odpowiedź na “No Brothers Singiel „Fałszywy akord”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s