Dołącz do nas!

Zostań REDAKTOREM!

Strona Polska Muzyka alternatywna to działalność społeczna, której celem jest promocja polskich artystów i polskiej muzyki alternatywnej. Nie jesteśmy firmą, nie oferujemy etatu, pracy na umowę i wynagrodzenia ale współpracę na zasadach koleżeńskich. Poszukujemy ludzi z pasją, ludzi chcących coś dla tego co kochają zrobić, ot tak, od siebie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować własnych sił do naszego zespołu 🙂

Nie wymagamy doświadczenia i umiejętności a jedynie chęci i zaangażowania. Dajemy wolną rękę, przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, oferujemy pomoc i wsparcie, kontakt z artystami, mnóstwo ciekawej muzyki, informacji, zabawy i fajny klimat. U nas zdobędziesz doświadczenie, otrzymasz możliwość publikacji na Facebooku i Instagramie ale też tworzenia artykułów własnych na stronie internetowej. Od Ciebie będzie zależało co chcesz pokazać i czym chcesz podzielić się z czytelnikami.

NOWOŚCI
ARTYŚCI
WYWIADY
RECENZJE
RELACJE
PUBLIKACJE własne
PATRONATY MEDIALNE

Jeśli chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił, sprawdzić się w roli REDAKTORA / REDAKTORKI i zasilić szeregi naszej redakcji, to jest niepowtarzalna okazja!

Przejrzyj naszą stronę na Facebooku, nasz Instagram i naszą stronę internetową. Zobacz co tworzymy a jeśli Ci się spodoba, koniecznie napisz!

e-mail: pmalternatywna@gmail.com
Messenger: m.me/465148333500428

ZAPRASZAMY

Redakcja strony

Polska Muzyka alternatywna