Revenge Insanity Singiel „Dead In The Water”

Promocja singla

Napisał do nas Paweł Czarnecki z Same Soul Music Agency ale też basista zespołu Revenge Insanity z prośbą o promocję singla „Dead In The Water”. Dziękujemy Pawłowi za kontakt i materiał. Mamy nadzieję na dłuższą a nawet stałą współpracę z Same Soul Music Agency. Chętnie będziemy promować artystów i zespoły będące związane z Agencją. Nie odmawiamy promocji polskim artystom sceny niezależnej i zawsze miło witamy je na stronie.

Singiel „Dead In The Water” został zrealizowany z gościnnym udziałem Pemko – Przemek Mikulski z Above The Life! Odświeżona wersja została nagrana z nowym wokalistą w zespole Pawłem Pestką. Mocne trójmiejskie uderzenie. Siła przekazu połączona z ostrymi riffami i power na maxa. To naprawdę świetny materiał dla miłośników deathcore. Posłuchajcie i oceńcie sami. Premiera 21 lipca 2021 roku. Mixed/Mastered, Video production by Paweł Czarnecki from Same Soul Music Agency.

Jest moc, ogień i ten miażdżący wokal Pawła po prostu powala. Dlatego jako uzupełnienie powyżej prezentowanego singla zapraszam na nagranie VOCAL LIVE PERFORMANCE. To świetne dopełnienie singla promowanego na naszej stronie.

Zespół powstał w połowie 2016 roku w Gdańsku z inicjatywy Venoma i Jasona pod nazwą Breath Revenge z 5 osobowym składem. Po paru perturbacjach osobowych obecnie jest to 4 osobowy skład, który tworzy od 2017 roku pod nazwą Revenge Insanity, wzorując się na takich kapelach jak Emmure, Slaughter To Prevail, Attila, Chelsey Grin. W 2018 i 2019 roku zagrali z Fallcie (Rosja), Tester Gier, Unbeaten, Protect This City, Above The Life, Eltimase, Satya, Groth, Nobility Stalk, Faith Lost, Meat Nation, Double Tap, Bloodisle, Revival, Perpetual, Ravna.

Skład zespołu Revenge Insanity to:

  • Paweł  Bart Pestka – wokal
  • Mateusz Mutant Fryda – gitara
  • Michał Venom Zun – perkusja
  • Paweł Jason Czarnecki – gitara basowa

Jak sami określają gatunek jaki reprezentują to groove deathcore. W 2019 roku zagrali 20 koncertów a w sierpniu zdobyli 3 miejsce na Festiwalu RockOkop 2019. We wrześniu w Skępe k. Torunia zagrali support przed Rosyjską formacją FALLCIE (Ex-Nu Nation). Niestety trasę koncertową przerwała pandemia. W tym roku starają się nadrobić czas zastoju i promować na koncertach własne utwory. Informacje o koncertach znajdziecie:

Revenge Insanity

Same Soul Music Agency

Dziękujemy Pawłowi za kontakt i zaufanie. Tak jak napisałem na wstępie, liczymy na stałą współpracę z Same Soul Music Agency i chętnie będziemy promować kapele z którymi Agencja współpracuje. Wam dziękuję za poświęcony czas i za wsparcie kapeli.

Prezentacja na naszej stronie na Facebooku miała miejsce 24 sierpnia 2021r.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s