Lista Przebojów #WaszaMuza TOP30

NAJLEPSZA NIERADIOWA LISTA PRZEBOJÓW NA FACEBOOKU

ZASADY!

➤ Aby zagłosować należy podać adres e-mail. Jeżeli nie możesz, sprawdź i wyloguj się ze swojego konta Google i dopiero wtedy zagłosuj.
➤ Nie ma żadnego przymusu głosu. To Wy decydujecie co lubicie i na kogo chcecie głosować. Wybierz 1 lub więcej piosenkę z Listy TOP30 albo 1 lub więcej kandydatkę albo wybierz z listy i kandydatki tyle piosenek ile lubisz.
➤ Głosujemy do SOBOTY do godz. 24:00. Wyniki publikujemy na naszym fanpage w każdy PONIEDZIAŁEK o 11:00. Po zakończeniu głosowania są dostępne w zakładce PRZEWODNIKI na naszym fanpage na Facebooku.
➤ Piosenki z Listy Przebojów #WaszaMuza TOP30 i kandydatki do przesłuchania poniżej lub na naszym kanale YouTube.
➤ 1-sze miejsce 🥇 to Singiel Tygodnia. Ogłaszamy zwycięzcę w każdy wtorek o 11:00 na fanpage i prezentujemy na frontowej stronie pmalternatywna.pl
➤ Pierwsze 3 miejsca 🥇🥈🥉 z każdego notowania do końca listopada wezmą udział w Plebiscycie na Najlepszy Singiel JESIENI 🍁 2022. Głosowanie już w GRUDNIU!
➤ Jeżeli wśród zwycięzców powyżej znajdzie się zespół, który już został dodany do Plebiscytu we wcześniejszych notowaniach, do Plebiscytu dołączy kolejny zespół z Listy Przebojów. Tak aby co tydzień dołączyły 3 najlepsze single wybrane w notowaniu!
➤ Zgłaszać można utwory nie starsze jak 6 miesięcy. Każdy zgłoszony utwór publikujemy na stronie na Facebooku i dodajemy do naszej Playlisty w celach promocyjnych.
➤ Na Liście Przebojów TOP30 #WaszaMuza może znaleźć się tylko jeden utwór zespołu!
➤ Utwory opublikowane od poniedziałku godz. 11:00 do niedzieli włącznie kandydują do następnego notowania Listy Przebojów #WaszaMuza TOP30.
➤ Życzymy dobrej zabawy a zespołom i solistom powodzenia.

Przesłuchaj LISTY ZANIM ZAGŁOSUJESZ😄

Po prawej stronie na filmie kliknij na trzy kreski aby WYBRAĆ UTWÓR.

subskrybuj nasz kanał

zgłoś utwór do naszej Playlisty opublikujemy go na facebooku!


Po prawej stronie kliknij na trzy kreski aby otworzyć listę.

Kolejność utworów na Playliście sortowana jest wg. popularności na kanale YouTube

Playlista Single JESIEŃ🍁2022
Playlista Single LATO🌞2022
Playlista Single WIOSNA🍀2022
Playlista Single ZIMA❄2022