Prezentacja wydarzenia na fanpage

Bez Patronatu medialnego

Polska Muzyka alternatywna to strona wspierająca polskich artystów a także zajmująca się zbieraniem informacji o wydarzeniach związanych z szeroko rozumianą muzyką alternatywną. Uważamy, że wyjątkowe wydarzenia powinny trafić do jak najszerszego grona potencjalnych odbiorców. Właśnie dlatego oferujemy prezentację Waszego wydarzenia na naszym fanpage.

Nie każde wydarzenie obejmujemy Patronatem Medialnym. Nie dlatego, że nie chcemy, ale zdarzają się chwile, kiedy po prostu nie mamy takich możliwości. Pomimo tego bardzo chętnie pokażemy Wasze Wydarzenia naszym czytelnikom na naszej stronie Polska Muzyka alternatywna na Facebooku.

  1. Zgłaszać można każde wydarzenie mieszczące się w ramach naszej działalności, nawet jeśli nie zostało objęte naszym Patronatem Medialnym natomiast prowadzą taki inne podmioty, strony i media.
  2. Zgłoszone wydarzenie zostanie dodane do zakładki „WYDARZENIA” na naszym fanpage. Będą dostępne dla naszych czytelników, których wciąż jest coraz więcej. Zakładka „Wydarzenia” działa w ten sposób, że wyświetla wydarzenie na lewym pasku strony pod tytułem „Nadchodzące wydarzenia„. Im bliżej terminu tym, szybciej wydarzenie będzie widoczne dla czytelników.
  3. Promując Wasze Wydarzenie na naszej stronie liczymy, że Wy pomożecie Nam rozwijać stronę. Dlatego wymagamy abyście POLUBILI naszą stronę na Facebooku.

Polubienie naszych social media i kanałów promocji to działanie dla wspólnych korzyści gdyż im więcej czytelników strony, tym więcej osób zobaczy Wasze wydarzenie. Budując społeczność zwiększamy zasięgi, tym samym nasze bezpłatne promocje jakie realizujemy dla Was, docierają dalej i ogląda je więcej osób. A na tym przecież obydwu stronom zależy.

Z uwagi na realizowany projekt MIAZGA TOUR 2023, który pochłaniasz czas i ogranicza możliwości

NIE PROWADZIMY W ROKU 2023 PATRONATU MEDIALNEGO!

Serdecznie zapraszamy, nasza działalność jest społeczna a wszystkie promocje przez nas organizowane są bezpłatne!

Jeśli uznasz, że warto nas wesprzeć, przekaż dobrowolną wpłatę jako darowiznę. Pamiętaj tylko, że nie jest to przez nas wymagane i nie ma żadnego wpływu na zgłoszenie!

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂