Album Żercy „Żer” Albumem Roku 2022

Spośród promowanych albumów na naszej stronie internetowej oraz wybranych przez naszą społeczność albumów miesiąca w ubiegłym roku, wybraliśmy ten jeden, najpopularniejszy album 2022 roku. Zwycięzcę wyłonili fani a został nim album „Żer” Bartłomieja „Żercy” Dziadosza. Spośród głosujących wyłoniono też zwycięzców konkursu, którzy otrzymają albumy CD. Ogłaszamy wyniki Plebiscytu Album Roku 2022!

Celem naszego konkursu jest promocja i wyróżnienie dorobku artystów sceny alternatywnej, którzy skorzystali z naszej oferty Promocja Albumu w 2022 roku oraz Albumów Miesiąca wyłonionych w comiesięcznym głosowaniu w naszej Grupie Polska Muzyka alternatywna na Facebooku. To takie dodatkowe wyróżnienie i jednocześnie przypomnienie twórczości jaką prezentowaliśmy w przeciągu całego 2022 roku.

Druga edycja Plebiscytu spotkała się z sporym zainteresowaniem publiczności, nie tylko tej związanej z naszym projektem ale na dużo szerszą skalę. Wszystko dzięki zaangażowaniu mediów, które wsparły naszą inicjatywę. Informacje o Plebiscycie można było usłyszeć na antenie RTV Sławenia w audycji „Muzyczna Środa„, w INNE.RADIO podczas Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza, w audycji „Z innej bajki” w Radio Malbork 90,4 FM oraz „Dobrze Rockują” w Radio Bemowo FM. Za pomoc w rozpowszechnieniu konkursu bardzo gorąco dziękujemy wszystkim Patronom licząc na dalszą owocną współpracę.

W tegorocznej 2-giej edycji wybraliśmy spośród 53 pozycji ten jeden, najlepszy Waszym zdaniem Album Roku 2022. Został nim album „Żer” Bartłomieja „Żercy” Dziadosza.

Żerca (Bartłomiej Dziadosz) to kompozytor, muzyk, gitarzysta oraz producent muzyczny. Żerca jest podróżnikiem, który stale wędruje pomiędzy trzema równoległymi światami przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Wytycza ścieżki w chaosie, z którego bierze swój początek. Twórczością łączy plemienne korzenie oraz pierwotne instynkty z różnorodnością środków muzycznego wyrazu dając życie nowym gatunkom. Jego muzykę możemy skojarzyć z takimi stylami jak: muzyka eksperymentalna, czy ilustracyjna jednak wyraźnie nacechowana plemiennością.

„Żer” to podróż od pierwotności po futuryzm. Wiele w nim etniczności, ale również osobliwych środków muzycznego wyrazu. Opowiada o wydarzeniach oraz emocjach jakich doświadczyłem przez ostatnie trzy lata, w trakcie których zmagałem się z moim stanem zdrowia. Jeśli miałbym zdefiniować czym jest „Żer” najkrócej jak potrafię, powiedziałbym że to nieustanna walka o przetrwanie. Powrót do pierwotnych korzeni by lepiej zrozumieć siebie i odrodzić się na nowo. Gatunkowo jest to muzyka ilustracyjna, eksperymentalna, lecz stale zachowująca swoją plemienność. Więcej przeczytacie w naszym artykule.

Nagrody dla wykonawcy

Nagrodą od redakcji Polska Muzyka alternatywna jest wyjątkowa i elegancka oprawa płyty CD w ramkę z grawerowaną tabliczką, na której znajdzie się dedykacja – nazwa wykonawcy i tytuł albumu oraz logo naszej redakcji z tytułem ALBUM ROKU 2022. Ramka przeznaczona jest do prezentacji płyty CD z wyróżnieniem. Rozmiar całej oprawy 20x50cm. Oprawa stanowi doskonałą formę nagrody dla artysty, który swoim dziełem zdobył serca publiczności.

W sprawie realizacji skontaktujemy się ze zwycięzcą aby omówić szczegóły realizacji. Jak tylko nagroda będzie gotowa zaprezentujemy ją Wszystkim przed wysyłką do zwycięzcy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli i przyłączyli się do promocji Albumu Roku 2022: RTV SławeniINNE.RADIO , Radio MalborkRadio Bemowo którym bardzo dziękujemy. Każdy z Patronów zaoferował promocję wykonawcy i albumu w swoich audycjach a konkretnie będzie to:

  • Udział w wydaniu specjalnym audycji „Muzyczna Środa” w RTV Sławenia 15 marca o godz. 20:00. Wymagane połączenie audio-wizualne przez łącze internetowe z redakcją.
  • Promocja zwycięzcy na antenie INNE.RADIO w audycji „Top 30 #WaszaMuza”
  • Wywiad ze zwycięzcą na antenie Radia Bemowo w audycji „Dobrze rockują”. Wymagane połączenie audio z redakcją, termin do uzgodnienia z redakcją radia.

Natomiast na antenie Radia Malbork w audycji „Z innej bajki” usłyszycie wywiad z jednym z uczestników Plebiscytu. Kto to będzie? Słuchajcie Radia Malbork i przeglądajcie naszą stronę.

O wywiadach i audycjach będziemy informować na bieżąco na naszym fanpage na Facebooku a w celu realizacji niebawem skontaktujemy się ze zwycięzcą za pośrednictwem poczty elektronicznej.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY

Podczas głosowania, wybierając Album Roku 2022 była możliwość wzięcia udziału w konkursie. Konkurs był dobrowolny, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: „Najlepszy album muzyczny polskiego wykonawcy (niekoniecznie z pośród nominowanych), który słuchałaś/słuchałeś w 2022 roku? Uzasadnij swój wybór.” Spośród odpowiedzi wyłoniliśmy troje zwycięzców.

Płytę CD Synthetic Blast album „Modern Love & Old-Fashioned Death” otrzymuje – Kacper Żarna

Płytę CD Stefa Niskich Ciśnień album „Hyperborea otrzymuje – Maciej Liszkazka

Płytę CD Atan album „Ugly Monster” otrzymuje – peteurinsky

Gratulujemy zwycięzcom. Już podjęliśmy korespondencję w zakresie dostarczenia albumów więc sprawdźcie skrzynki pocztowe pod adresem jaki podaliście w konkursie. Wszystkim uczestnikom Plebiscytu bardzo dziękujemy za udział i bardzo fajne, kreatywne odpowiedzi. Przyznajemy, że bardzo trudno było nam wyłonić zwycięzców. Pragniemy również poinformować, że już w marcu kolejna zabawa i szansa na wygranie albumów CD, więc obserwujcie nasze social media.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s