Reszta Pokolenia singiel „Zawyły Syreny”

Promocja singla

Wojna, bieda, głód i cierpienie w cieniu biznesu. Nie bądź obojętny na zło. Będąc głuchym na słowa, ślepym na krzywdę innych jutro możesz stać się ofiarą dla czyjegoś interesu.. Tak zespół Reszta Pokolenia zapowiadał swój najnowszy singiel „Zawyły Syreny”, który premierę miał 8 września.

Zespół Reszta Pokolenia opublikował najnowszy teledysk do utworu „Zawyły Syreny”. Jak opowiadają sami muzycy kapeli:

„W najnowszym singlu chcielibyśmy się odnieść do problematyki ówczesnego świata. Cztery minuty, dwie zwrotki, jeden przekaz.  „Zawyły syreny” –  Wojna, bieda, głód i cierpienie w cieniu biznesu. Nie bądź obojętny na zło. Będąc głuchym na słowa, ślepym na krzywdę innych jutro możesz stać się ofiarą dla czyjegoś interesu…”

Muzyka zarejestrowana w Garaż Studio. Realizacja nagrania: Mateusz Szulborski i Tomasz Sarniak. Zdjęcia i montaż: Artur Artie Woźniak.

RESZTA POKOLENIA  to doświadczony płocki punk rockowy kwartet który od lat koncertuje na terenie całego kraju. Kapela występowała m.in. na festiwalach takich jak Przystanek Woodstock 2016, Schlossgrabenfest 2016 (Darmstadt),  RockOkop 2022, Summer Fall Festival edycje 2015 oraz 2019 oraz wiele innych.

Na koncie mają album „Prawda” – 2012, album „Reszta Pokolenia” 2016 (album) i EP-kę „…hołota” – 2021. O Ep-ce „…. hołota” pisaliśmy w ubiegłym roku, album można przesłuchać w naszym artykule.

Reszta Pokolenia EP „…hołota”

Zespół Reszta Pokolenia udostępnił na swoim kanale YouTube, oficjalny odsłuch swojej ostatniej EP-ki zatytułowanej „…hołota” na której znalazło się 5 energetycznych utworów. Obecnie zespół w nowym składzie szykuje się na koncertowo – muzyczną eskapadę, która rozpocznie się w grudniu 2021 roku. Obserwujcie social media zespołu aby nie przegapić koncertów pełnych energii i solidnej dawki punk…

Oceń ten wpis:

Dziś korzystając z okazji zaprezentuję album „Reszta Pokolenia” z 2016 roku. Wszystkich chętnych zapraszam do posłuchania.

Zespół gra w składzie:

  • Sławomir „Kuro” Kurek – gitara, wokal
  • Mateusz „Marat” Szwarc – gitara basowa, chórki
  • Maciej „Sosen” Sosnowski – gitara
  • Artur „Artie” Woźniak – perkusja

Więcej o zespole dowiecie się z naszej Promocji Artysty. W artykule bardziej szczegółowo opisaliśmy twórczość zespołu, zaprezentowaliśmy single zespołu, który opowiada również o swojej pierwszej płycie „Prawda” z 2012 r. Bardzo serdecznie zapraszamy.

Reszta Pokolenia

Z nieukrywaną przyjemnością mamy zaszczyt i przyjemność przedstawić Wam ostatni w tym roku zespół w naszej serii PROMOCJA ARTYSTY i zaprosić Was do bliższego poznania zespołu Reszta Pokolenia. Chcemy przybliżyć Wam historię i twórczość zespołu, który na koncertach cieszy się olbrzymią popularnością wśród publiczności. Jeżeli lubisz dźwięki pełne energii i solidnej dawki punk rocka koniecznie…

Oceń ten wpis:

Dziękujemy całej kapeli za kontakt i materiał a przede wszystkim za to, że od ponad roku wciąż są razem z nami. Dzięki chłopaki 🙂

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s