Symbolical EPka „Natura”

Promocja Albumu

8 września bieżącego roku zespół Symbolical grający mystic death metal wydaje EPkę pod tytułem „Natura”, która jest drugą częścią trylogii rozpoczętej EPką “Igne”. Materiał na płytę został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w JNS Studio przez Pawła Janosa, który współpracował między innymi z takimi zespołami jak Antigama, Hostia czy też Riverside.

Okładka płyty zainspirowana jest twórczością William’a Blake’a. Warstwa liryczna została zaczerpnięta z książki Williama Blake’a pod tytułem “The First Book of Urizen”. Na płycie w utworze „Dark Urizen” solówkę zagrał Tomasz Radzikowski (Spirits Way, ex-Black Altar).

Czas otworzyć nasz nowy rozdział o Jezusie. Zmierzy się z Dark Urizen – bratem Wszechświata, który wrzucił Jezusa do piekła, gdzie zostanie przywódcą armii demonów. Nadal zachowujemy ducha poprzednich albumów, ale po raz pierwszy decydujemy się na użycie tekstów Williama Blake’a – The First Books of Urizen”.

– skomentował Cymer.

Dzięki kooperacji z Death Metal Promotion zespół wydał klip do premierowej kompozycji otwierającej nowe wydawnictwo – utworu “The Dread World”, za powstanie którego odpowiada Natalia z N.Station.

Skład zespołu

  • Paweł „Cymer” Cymerman – gitara, wokal
  • Konrad „Sloq” Słoczyński – gitara 
  • Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja
  • Łukasz „Lukas” Matyja – bas

Symbolical to pozycja konieczna do sprawdzenia dla fanów takich zespołów jak wczesna twórczość zespołu Bolt ThrowerHateBehemoth i Hate Eternal. Promocję przygotowano dzięki współpracy Solid Rock PR.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s