Muzyczna Środa #14 Road Rock

Premiera 17 sierpnia o 20:00

Początki zespołu sięgają 2014 r. kiedy występował jeszcze pod nazwą Frog in Rain. Jak to czasami bywa, posypał się skład i tak do zespołu w którym pozostał Kamil Wójcik – gitara rytmiczna i Michał Kusz – gitara solowa, dołączyła sekcja rytmiczna w składzie Ala Grzebiela – bas i Marcin Łucki – perkusja. W 2016 r. postanowili zerwać z przeszłością i zmienili nazwę na Road Rock.

Rozpoczęli intensywne poszukiwania wokalu. Po licznych zmianach i perturbacjach w obsadzie tego etatu, pod koniec 2017 r. trafił do zespołu Krzysztof Ćwirzeń. W lutym 2020r. w HoM Studio u Michała Dylikowskiego ruszyły prace nad materiałem na album długogrający. Po przebojach covidowych, płyta „Odcienie szarości” ujrzała światło dzienne w czerwcu 2020r. Rok 2021 przeszedł pod znakiem pandemii, koncertów ale i zmian w zespole. Znowu trochę rozszedł się skład i przez pewien czas rozważana była nawet kwestia zakończenia działalności a przynajmniej jej zawieszenia. Na szczęście udało się uzupełnić brakujące ogniwo i od grudnia 2021 wznowili próby aby w 2022 zagrać najwięcej jak się da. Obecny skład zespołu:

  • Krzysztof Ćwirzeń – wokal
  • Michał Kusz – gitara
  • Adam Zaręba – bas
  • Marcin Łucki – perkusja

Zapraszam na audycję a zapewniam, dowiecie się o zespole dużo więcej.

Zapraszamy również do naszego artykułu o zespole zrealizowanego w ramach promocji artysty. W artykule płyta i single do przesłuchania, informacje o zespole i ciekawostki. Jeśli lubicie rocka to z pewnością kapela przypadnie Wam do gustu.

Road Rock

Początki zespołu sięgają 2014 r. kiedy występował jeszcze pod nazwą Frog in Rain. Jak to czasami bywa, posypał się skład i tak do zespołu w którym pozostał Kamil Wójcik – gitara rytmiczna i Michał Kusz gitara solowa, dołączyła sekcja rytmiczna w składzie Ala Grzebiela – bas i Marcin Łucki – perkusja. Był to zalążek powstania…

Oceń ten wpis:

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s