Muzyczna Środa: #37 ŻERCA (WYDANIE SPECJALNE)

Premiera 12 kwietnia 2023 o 20:00

Już w najbliższą środę zapraszamy na audycję z cyklu Muzyczna Środa w której gościem specjalnym będzie Bartłomiej Dziadosz realizujący projekt muzyczny Żerca. Album Żercy pt.”Zer” zajął pierwsze miejsce w Plebiscycie Album Roku 2022. Dowiemy się od Żercy jak tworzy się albumy, które zdobywają serca fanów.

Żerca (Bartłomiej Dziadosz) to kompozytor, muzyk, gitarzysta oraz producent muzyczny. Jego muzykę możemy skojarzyć z takimi stylami jak: muzyka eksperymentalna, czy ilustracyjna jednak wyraźnie nacechowana plemiennością. Żerca jest podróżnikiem, który stale wędruje pomiędzy trzema równoległymi światami przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Wytycza ścieżki w chaosie, z którego bierze swój początek. Twórczością łączy plemienne korzenie oraz pierwotne instynkty z różnorodnością środków muzycznego wyrazu dając życie nowym gatunkom.

W lutym tego roku odbył się Plebiscyt Album Roku. Wybieraliśmy najlepszy album minionego roku. Spośród 57 najlepszych albumów właśnie album Żercy pt. „Żer” uzyskał najwięcej głosów i otrzymał tytuł Album Roku 2022. Nagrodą były prezentacje w INNE.RADIO , Radio MalborkRadio Bemowo oraz oprawa albumy w ramkę z grawerowaną tabliczką od naszej redakcji a także rozmowa na żywo w audycji Muzyczna Środa w RTV Sławenia.

Album Żercy „Żer” Albumem Roku 2022

Spośród promowanych albumów na naszej stronie internetowej oraz wybranych przez naszą społeczność albumów miesiąca w ubiegłym roku, wybraliśmy ten jeden, najpopularniejszy album 2022 roku. Zwycięzcę wyłonili fani a został nim album…

Oceń ten wpis:

Zapraszamy na spotkanie na żywo w audycji Muzyczna Środa. Jeśli przeoczysz lub nie możesz obejrzeć, podcast na kanale YouTube Polska Muzyka alternatywna. Bartłomiej podczas audycji na żywo będzie odpowiadać na Wasze pytania, które możecie zadawać na czacie na kanale YouTube Polska Muzyka alternatywna. Wasze pytania ale też pozdrowienia i komentarze wyświetlimy na ekranie. Bądźcie aktywni, poznajcie Żercę bliżej.

Wpadajcie na social media Bartłomieja „Żercy” Dziadosza. Z pewnością nie raz zaskoczy na s fajnym utworem.

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną.

Audycję prowadzą, Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii a jednocześnie redaktor stacji internetowej RTV Sławenia oraz Patii czyli Patrycja Neodym, polska piosenkarka mieszkająca w Niemczech ale często występująca w Polsce, laureatka Plebiscytu Singiel Jesieni 2022 z utworem Manifesto (Veni, Vidi, Vici).

RTV Sławenia

Matt Smok

Patrycja Neodym

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s