Skytruck singiel „ONS”

Promocja singla

Zespół Skytruc rozpoczyna rok zaskakującym singlem, nagranym w odświeżonym składzie i z nową energią – do zespołu dołączył nowy, charyzmatyczny frontman – Kamil Studnicki. Nowym singlem „ONS” ukazują rockowe oblicze erotyki z czasów tindera. Co sami mówią o nowym wydaniu dowiecie się w niniejszym artykule.

W tym bardzo osobistym utworze artyści poruszają tematykę problemów w nawiązywaniu relacji w czasach tindera. Utwór opowiada historię osoby, która szukając miłości, decyduje się na spotkania kończące się jednorazową przygodą.

„Chcieliśmy tym utworem pokazać, że każdy z nas ma w sobie potrzebę bliskości, którą tak trudno zaspokoić w dzisiejszych czasach.”

– mówią członkowie zespołu Skytruck.

„Na każdego z nas ogromny wpływ ma polska muzyka rockowa z czasów jej świetności. Bardzo inspiruje nas twórczość Grzegorza Ciechowskiego czy zespołu Maanam.”

– dodaje Kamil Studnicki, frontman zespołu Skytruck

Udało nam się wypracować intrygujące brzmienie; zdecydowaliśmy się zrealizować cały proces produkcji całkowicie samodzielnie. Pozwoliło to uchwycić klimat miejsc gdzie pracujemy nad muzyką na co dzień – naszych pracowni i sal prób mieszczących się w Warszawie.”

– dodaje Tomek Boruch, gitarzysta i lider zespołu,

Skytruck, to nietuzinkowa grupa muzyczna, tworząca autorską muzykę i łącząca wszystko co najlepsze z tradycji rocka: mocne i nowoczesne brzmienie, ambitne teksty i przebojowe melodie.  Wystąpili w finale Antyfestu w 2020 roku. Mają w swoim dorobku wydaną debiutancką EP „Środek Ciężkości” oraz LP „Lot na Marsa”. Albumy te były doceniane i promowane w ogólnopolskich audycjach telewizyjnych (TVN i TVP), znajdowały się na najważniejszych playlistach w serwisach streamingowych (Spotify, Tidal) prasie (TerazRock), a także były grane przez wiele rozgłośni radiowych (Antyradio, Radio Wnet, Trójka, Jedynka, Czwórka Polskie Radio, Radio Opole, Radio Bydgoszcz, Radio Nowy Świat, Radio Lublin, Radio Akadera i wiele innych).

Więcej o zespole i jego twórczości znajdziecie w naszych artykułach promujących do których gorąco zapraszamy.

Skytruck singiel „Moje miasto”

W dniu dzisiejszym, 30 czerwca zespół Skytruck zaprezentował singiel „Moje miasto”. Piosenka pochodzi z nowego albumu zespołu p.t. „Lot na Marsa”. Dzień premiery płyty – 25 kwietnia 2022 niewątpliwie należał do Skytruck.

Oceń ten wpis:

Skytruck

Z wielką przyjemnością zapraszamy na Promocję Artysty z zespołem Skytruck. Zespół Skytruck to nietuzinkowa grupa muzyków, którzy pragną by rock na nowo rozkwitał w polskiej przestrzeni muzycznej. Mają już na koncie EP-kę, a nowa płyta „Lot na Marsa” ukaże się wiosną 25 kwietnia 2022 roku.

Oceń ten wpis:

Aktualny skład zespołu to:

  • Tomek Boruch – Gitary,  wokal wspomagający
  • Jakub Szulc – Gitary, wokal wspomagający
  • Kamil Studnicki – wokal główny
  • Mateusz Śliwa – bas
  • Konrad Kubalski – perkusja

Skytruck w sieci:

Promocję zrealizowano dzięki współpracy z Alicją Poziemską, która udostępniła nam materiały prasowe zespołu za co ogromnie dziękujemy.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s