Muzyczna Środa: #29 Ruina Bar

Premiera 8 Luty 2023 o 20:00

Zapraszamy na audycję z cyklu „Muzyczna Środa”, której celem jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Gościem specjalnym będzie żonglujący emocjami, poetykami i dynamiką zespół Ruina Bar z Warszawy.

Ruina Bar to warszawski zespół grający alternatywnego soft rocka z domieszką wszystkiego, co się da. Pod tym stwierdzeniem kryje się deklaracja, członków składu, którzy uważają ideę podziału muzyki na gatunki za ograniczającą i trochę już nieaktualną. Lubią eksperymentować z różnymi stylistykami, żonglować emocjami, poetykami i dynamiką, czasem nawet na przestrzeni jednego utworu. Zespół powstał w połowie 2020 roku. Założycielem i autorem wszystkich utworów jest brawurowy PJ (gitara, klawisze, teksty i kompozycje), który zaprosił do współpracy zjawiskową Zosię (wokal) i od tej pory tworzą trzon całej tej szajki.

Poznajcie zespół Ruina Bar:

➤ Zosia Wieczorek – głos
➤ PJ Piotr Jakubowski – gitara, klawisze, teksty i kompozycje
➤ Sergii Pasternak – bas
➤ Rafał – perkusja

Zespół wystąpi na koncercie w ramach trasy promującej polskie zespoły alternatywne 👉 𝗠𝗜𝗔𝗭𝗚𝗔 𝗧𝗢𝗨𝗥 𝟮𝟬𝟮𝟯. Koncert już w 𝗦𝗢𝗕𝗢𝗧𝗘̨, 𝟰 𝗠𝗔𝗥𝗖𝗔 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗼 𝟭𝟵:𝟬𝟬 w klubie Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka w Warszawie. Zagrają również Sunset Bulvar z nową wokalistką Xeną z Warszawy, Kajoa z przebojową Iwoną Zuchniak z Torunia oraz specjalnie z Krakowa przyjedzie zespół UMMA, kiedyś Ostojska & Winter teraz dołączył do składu Marco . Świetna zabawa gwarantowana❗ Zapraszamy 🫶

Zapraszamy na spotkanie z zespołem Ruina Bar w audycji Muzyczna Środa już w środę 8 lutego 2023 roku o godzinie 20:00. Bądźcie z nami i przybywajcie na koncert MIAZGA TOUR 2023 w Warszawie.

Zespół znajdziecie na socjal mediach i kanałach streamingowych do których zapraszamy.

Więcej o zespole w naszych artykułach promocyjnych do których gorąco zapraszamy.

Ruina Bar

Ruina Bar to warszawski zespół grający alternatywnego soft rocka z domieszką wszystkiego, co się da. Pod tym stwierdzeniem kryje się deklaracja, członków składu, którzy uważają ideę podziału muzyki na gatunki za ograniczającą…

Oceń ten wpis:

Ruina Bar album „Tango Na Tłuczone Talerze”

21 stycznia do polskich sklepów muzycznych trafi debiutancki album warszawskiego zespołu Ruina Bar intrygująco zatytułowany „Tango Na Tłuczone Talerze”. Wydawca, Klamka Records już sprzedaje pierwsze sztuki.

Oceń ten wpis:

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Audycję prowadzi Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii.

RTV Sławenia

Matt Smok

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s