Muzyczna Środa: #27 MüuT

PREMIERA 25 STYCZNIA 2023 O 20:00

RTV Sławenia i Polska Muzyka alternatywna zaprasza na #27 odcinek audycji “Muzyczna Środa”, której celem jest prezentacja ciekawych i oryginalnych polskich projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Już w środę 25 stycznia 2023 o godz. 20:00 spotkanie z grającym punk rock nażarty błotem i kurzem przesiąkniętym kwaśnym stoner rockiem, zespołem MüuT!

MüuT to zespół założony na przełomie 2019 i 2020 roku w Warszawie. W ich twórczości usłyszycie przebijające ucho zfuzzowane riffy i solówki, które wprawiły by w obrzydzenie nie jednego Malmsteena i  wokal nawiedzonego Vlada Guzmana, który co chwila przemawia innym głosem w zależności od tego jaki demon aktualnie opęta jego duszę, której i tak nie ma.

Fani MüuT nie mogą narzekać na brak atrakcji ze strony swojej ulubionej kapeli. Na przełomie miesiąca zaprezentowali single „Graso” i „Fight the Muutonegro” a 13 stycznia 2023 odbyła się premiera pierwszego pełno grającego albumu „Made Me Do It”.  Album zbiera same pozytywne recenzje a nabyć go można pisząc do zespołu na ich fanpage.

Müut album „Make me do it”

MüuT grający punk rock nażarty błotem i kurzem przesiąkniętym kwaśnym stoner rockiem nagrał pierwszy pełno grający album „Made Me Do It”. Premiera odbyła się 13 stycznia 2023 na wszystkich serwisach streamingowych.

Oceń ten wpis:

Aktualny skład zespołu:

  • Vlad Guzmán – lead-wokal, bass
  • Mateusz Pacholczyk – perkusja, wokal
  • Krzysztof Geryk – gitara, wokal
  • Szymon Kaim – gitara, wokal

Zespół znajdziecie na social mediach i kanałach streamingowych do których zapraszamy.

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Audycję prowadzi Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii.

RTV Sławenia

Matt Smok

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s