Muzyczna Środa: #25 Patrycja Neodym

WYDANIE SPECJALNE

Zapraszamy na pierwszy w Nowym 2023 Roku odcinek audycji z cyklu „Muzyczna Środa” realizowanej przez RTV Sławenia w kooperacji z redakcją Polska Muzyka alternatywna. Jest to #25 już odcinek tym razem odcinek specjalny, którego gościem będzie Patrycja Neodym, zwycięzca Plebiscytu Singiel Jesieni 2022, którym głosami publiczności został utwór „Manifesto (veni, vidi, vici)”.

Zwycięzcę wyłoniło głosowanie w Plebiscycie na najlepszy Singiel Jesieni 2022, który odbył się w grudniu na stronie Polska Muzyka alternatywna. Do Plebiscytu w przeciągu 13 tygodni nominowano 39 hitów spośród 177 numerów zgłoszonych i prezentowanych w notowaniach jesiennych Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza, listy Innej Niż Wszystkie prezentowanej przez redakcję Polska Muzyka alternatywna i INNE.RADIO. Publiczność głosująca w Plebiscycie wybrała ten jeden – Najlepszy Singiel Jesieni 2022 – którym został utwór „Manifesto (Veni, Vidi, Vici)” Patrici Neodym. Artystki urodzonej w Polsce a obecnie mieszkającej w Niemczech, która w utworze oddaje hołd żołnierzom walczącym na froncie o niepodległość swego kraju. Przekazując ponadczasowe przesłanie w imię wolności „modli się o pokój i ciszę oraz krzyczy przeciwko wojnie i przemocy”. Piosenkarka cytuje również Cezara: „Veni, Vidi, Vici” aby przekazać jasny komunikat, że „sztuka jest niezwyciężona i że będąc artystami możemy dokonywać zmian oraz odnosić zwycięstwo dzięki wolności słowa, nawet jeśli jako jednostka nie jesteśmy w stanie wpłynąć na bieg historii„. Utwór z pewnością zaprezentujemy w audycji.

Gratulujemy Patrici i zapraszamy na spotkanie w audycji Muzyczna Środa już w najbliższą środę 11 stycznia 2023 roku o 20:00. Subskrybujcie, lajkujcie, komentujcie i zadawajcie pytania na czacie!

Patrycję znajdziecie na jej social mediach i kanałach streamingowych do których gorąco zapraszamy. Sporo newsów i wydarzeń czeka Was w najbliższym czasie.

Więcej o singlu oraz o Patrycji dowiecie się z naszych poprzednich artykułów publikowanych w ubiegłym roku.

Neodym singiel „Criminal Minds”

Urodzona w Polsce piosenkarka Patricia Neodym, obecnie mieszkająca w Niemczech wydała obiecujący nowy singiel „Criminal Minds”, który jest zapowiedzią…

Oceń ten wpis:

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Audycję prowadzi Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii.

RTV Sławenia

Matt Smok

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s