Wyczekiwany singiel jesieni już wybrany. Sprawdź kto zwyciężył!

Konkurs na najlepszy Singiel Jesieni 2022 został rozstrzygnięty. Zwycięzcę wyłoniło głosowanie w Plebiscycie, który zakończył się 18 grudnia. Spośród głosujących wybrano osoby, które otrzymają albumy CD. Ogłaszamy wyniki Plebiscytu i podajemy zwycięzców!

Konkurs na najlepszy „Singiel Jesieni 2022” w tym roku odbył się po raz pierwszy. Plebiscyt jest rozwinięciem Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza, która umożliwia mniej znanym muzykom zaprezentować swoją twórczość a także bezpośredni kontakt z radiem. Piosenki z Listy Przebojów emitowane są podczas audycji w każdą środę od godz. 21.00 do 23.00 w INNE.RADIO. Radio tworzone przez ludzi z pasją dla słuchaczy z pasją. W przeciągu 13 tygodni fani wybrali 39 hitów spośród 177 numerów zgłoszonych i prezentowanych w notowaniach jesiennych naszej Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza. Co tydzień wyłoniliśmy 3 numery, które otrzymały najwięcej głosów. Spośród 39 najlepszych utworów wybraliśmy ten jeden. Najlepszy Singiel Jesieni 2022!

Plebiscyt spotkał się z dużym zainteresowaniem. Oddano 664 głosy, głosy prawdziwe, nie wymuszone. Każdy głosujący mógł wybrać tyle utworów, ile mu się podoba bez żadnego przymusu wyboru 3 albo 5-ciu utworów, jak to jest na innych listach aby podbić ilość głosów i statystyki. Głosowały 493 osoby! To bardzo dobry wynik jak na pierwszą edycję. Cieszymy się, że pomysł Wam się spodobał i liczymy na to, że w kolejnych, co kwartalnych edycjach również spotka się z dużym zainteresowaniem. Już w marcu 2023 roku będziemy wybierać Singiel Zimy 2023!

Zwycięzcą w jesiennej edycji Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza i tytuł Singiel Jesieni 2022 głosami słuchaczy i fanów nie tylko naszej społeczności, gdyż głosować mógł każdy, został utwór „Manifesto (Veni, Vidi, Vici)” Patrici Neodym. Artystki urodzonej w Polsce a obecnie mieszkającej w Niemczech, która w utworze oddaje hołd żołnierzom walczącym na froncie o niepodległość swego kraju. Przekazując ponadczasowe przesłanie w imię wolności „modli się o pokój i ciszę oraz krzyczy przeciwko wojnie i przemocy”. Piosenkarka cytuje również Cezara: „Veni, Vidi, Vici” aby przekazać jasny komunikat, że „sztuka jest niezwyciężona i że będąc artystami możemy dokonywać zmian oraz odnosić zwycięstwo dzięki wolności słowa, nawet jeśli jako jednostka nie jesteśmy w stanie wpłynąć na bieg historii„. Gratulujemy Patrici i zapraszamy do posłuchania tego wyjątkowego utworu z wspaniałym przekazem. Najlepszego Singla Jesieni 2022!

Nagrodą w konkursie jest udział w wydaniu specjalnym audycji prowadzonej na żywo „Muzyczna Środa” w RTV Sławenia w środę, 11 stycznia 2023 roku o godz. 20:00. Będzie to pierwsze wydanie w Nowym 2023 Roku na które gorąco zapraszamy. Dodatkowo Singiel Jesieni 2022 będzie prezentowany podczas audycji w INNE.RADIO. Najbliższa audycja w której zaprezentowany zostanie najlepszy Singiel Jesieni 2022 już w środę 28 grudnia o gosz. 21:00 podczas prezentacji Listy Przebojów TOP30 #WaszaMuza. Gorąco zapraszamy.
Partnerami konkursu są RTV Słowenia, londyńskie radio internetowe realizujące razem z naszą redakcją audycję „Muzyczna Środa”, którą prowadzi Matt Smok oraz INNE.RADIO, polskie radio internetowe w którym Darek Bełczącki prezentuje Listę Przebojów TOP30 #WaszaMuza. Partnerom gorąco dziękujemy a z Patricią  będziemy się kontaktować w celu zrealizowania nagród.

Konkurs dla głosujących

Podczas głosowania i wyboru tego jedynego, najlepszego singla, każdy mógł wziąć dobrowolny udział w konkursie i otrzymać szansę na wygraną, jednego z trzech albumów CD – This Noise album „Melodie chaosu”, K0WAL album „Zawieszony w czasie” i KAJOA album „Fale”.

Płyty otrzymaliśmy od artystów, którzy w podziękowaniu za promocje i wsparcie jakie od nas otrzymali podarowali nam swój album w postaci płyty CD. Z uwagi na zasadę jaką się kierujemy a mianowicie, nie czerpiemy korzyści z naszej działalności a projekt realizujemy społecznie, każdy otrzymany album rozdajemy fanom właśnie w organizowanych konkursach, które również są formą promocji. Jeżeli chcielibyście nam przekazać swój album a jednocześnie uzyskać promocję przez zabawę a tym samym wzbogacić organizowane przez nas działania, konkursy i plebiscyty piszcie na e-mail. Bardzo chętnie przyczynimy się do rozpowszechnienia waszej twórczości właśnie przez zabawę, gdyż zabawa to najlepsza forma promocji.

W konkursie wzięło udział 57 osób. Aby otrzymać szansę na wygraną wystarczyło udzielić odpowiedzi na konkursowe pytanie: „Który singiel z plebiscytu chciałbyś/chciałabyś dodać do swojej playlisty sylwestrowej, uzasadnij swój wybór?

Nagroda pierwsza, najnowsze wydawnictwo zespołu This Noise album CD „Melodie chaosu” otrzymuje Adrianna Paradowska, która udzieliła następującej odpowiedzi na konkursowe pytanie:

„Do swojej sylwestrowej listy chciałabym dodać singiel zespołu Ayahuasca ,,Uciekaj stąd!”, gdyż moim zdaniem idealnie pasuje do pożegnania, szczególnie niemiłych wydarzeń z minionego roku, na poczet nowych doświadczeń czekających na nas w nowym roku 2023. W ten metaforyczny sposób odczytuje przesłanie płynące z tej oto piosenki. Słowa te osnute są muzyką dającą odczuć pewnego rodzaju nadzieję i energię do nowych przeżyć 😎😃 A więc stary roku 2022 ,,Uciekaj stąd!”, a witaj nowy 2023 roku!!! 🥳🍾🎊”

Zwłaszcza to ostatnie zdanie bardzo nam się spodobało „stary roku 2022 ,,Uciekaj stąd!”, a witaj nowy 2023 roku!!! „. Więcej nic dodawać nie trzeba.

Drugą płytę CD, najnowsze wydawnictwo rapera o ksywie K0WAL pt. „Zawieszony w czasie” otrzymuje Łukasz Szczepanik, który udzielił następującej odpowiedzi:

„Rollmeni, Życie jak butelka ponieważ idealnie pasuje do mojego gustu muzycznego jak i moich znajomych”

Oczywiście, na takiej sylwestrowej playliście muszą być utwory, które podobają się nie tylko nam ale także naszym znajomym z którymi będziemy spędzać Sylwestra. Życzymy Wam wspaniałej sylwestrowej zabawy.

Trzeci album CD, najnowsze wydawnictwo zespołu KAJOA album „Fale” otrzymuje Krystyna Sobala za udzielenie odpowiedzi:

„Zatańczyć „wolnego” do Zimy w Saint Denis zespołu Osiedle Kwiatów

Brakuje tylko „z fajną dziewczyną albo chłopakiem” i słowa „bezcenne” ale to oczywista oczywistość bo o to przecież chodzi na zabawie sylwestrowej – zatańczyć „wolnego”. Dlatego odpowiedź bardzo nam się spodobała, krótka ale z jakim sylwestrowym przekazem.

Gratulujemy zwycięzcom. Już podjęliśmy korespondencję w zakresie dostarczenia albumów więc sprawdźcie skrzynki pocztowe pod adresem jaki podaliście w konkursie. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i bardzo fajne, kreatywne odpowiedzi. Już w styczniu kolejna zabawa i szansa na wygranie albumów CD, więc obserwujcie nasze social media.

Więcej o Patrici Neodym i jej singlach promowanych na naszej stronie w ramach oferty „Promocja Singla„, którą proponujemy artystom bezpłatnie, w poniższych artykułach.

Neodym singiel „Criminal Minds”

Urodzona w Polsce piosenkarka Patricia Neodym, obecnie mieszkająca w Niemczech wydała obiecujący nowy singiel „Criminal Minds”, który jest zapowiedzią jej nadchodzącego solowego albumu. W „Criminal Minds” ponownie stworzyła fuzję uczuć i sztuki…

Oceń ten wpis:

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s