Neodym singiel „Manifesto (veni, vidi, vici)”

Promocja singla

„Modlę się o pokój i ciszę oraz krzyczę przeciwko wojnie i przemocy”. To mocne stwierdzenie jest zarówno refrenem, jak i kluczowym przesłaniem nowego singla NEODYM pt.: „Manifesto (veni, vidi, vici)”. Ta piosenka to również hołd artystki dla żołnierzy walczących na froncie o niepodległość swego kraju. 

okładka singla „Manifesto (veni, vidi, vici)”

Neodym w swej nowej odsłonie udaje się nie tylko ciekawie tekstowo lecz i swoim niepowtarzalnym głosem przekazać ponadczasowe przesłanie w imię wolności, ale także umiejętnie splatać wiele muzycznych gatunków. Piosenka zaczyna się porywająco, z lekko uduchowionymi elementami popu z lat 80., następnie odważa się wskoczyć do zdominowanego przez saksofon „jazz baru”, aby w kolejnej części  wybuchnąć w najlepszym stylu „Lady Gaga” pompatycznymi basami i retro-modernistycznymi bitami. 

Piosenkarka cytuje również Cezara: „veni, vidi, vici” aby przekazać jasny komunikat, że sztuka jest niezwyciężona i że będąc artystami możemy dokonywać zmian oraz odnosić zwycięstwo dzięki wolności słowa, nawet jeśli jako jednostka nie jesteśmy w stanie wpłynąć na bieg historii – wyjaśnia NEODYM.

Patrycję znajdziecie na jej social mediach i kanałach streamingowych do których gorąco zapraszamy. Sporo newsów i wydarzeń czeka Was w najbliższym czasie.

Więcej o Patrycji Neodym, urodzonej w Polsce piosenkarki obecnie mieszkającej i tworzącej w Niemczech przeczytacie w naszym poprzednim artykule promującym singiel „Criminal Minds”. W artykule dwa single do posłuchania, promowany „Criminal Minds” i „Liars” a także pozostałe utwory Neodeym na Playliście Spotify. Fajne zdjęcia, dużo muzyki, informacje, to wszystko czeka na Was w poniższym artykule.

Neodym singiel „Criminal Minds”

Urodzona w Polsce piosenkarka Patricia Neodym, obecnie mieszkająca w Niemczech wydała obiecujący nowy singiel „Criminal Minds”, który jest zapowiedzią jej nadchodzącego solowego albumu. W „Criminal Minds” ponownie stworzyła fuzję uczuć i sztuki współczesnej połączonej z futuryzmem, która niewątpliwie przyciągnie ogromną uwagę krytyków i fanów.

Oceń ten wpis:

Razem z Patrycją zapraszamy Was na jedną z najważniejszych polskich imprez muzyki alternatywnej – Kalisz Alternatywny Festiwal. Neodym wystąpi 29.10.2022r

Kalisz Ambient Festiwal i Made in Kalisz Festival połączyły siły w wyniku czego powstał Kalisz Alternatywny Festiwal. Dwudniowa impreza odbędzie się 28-29.10.2022 w Akcelerator Kultury. Podczas festiwalu odbędą się wystawy, warsztaty, spotkania z artystami, autorami książek oraz koncerty. Więcej w wydarzeniu na Facebooku.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s