Muzyczna Środa #19 AyAhuasca

Premiera 26 października 2022 o 20:00

Zapraszamy do wysłuchania dziewiętnastego odcinka audycji z cyklu „Muzyczna Środa” w której gościem będzie polski zespół AyAhuasca.

AyAhuasca  to czwórka przyjaciół: Kuba, Kamil, Paweł  oraz Jakub, studenci i absolwenci  dziennikarstwa UJK w Kielcach.  Gatunkowo twórczość zespołu można określić mianem moonrocka. A piszą o sobie tak:

W świecie pełnym komercji i plastiku gniją wszelkie wartości. Nasza muzyka jest formą ayahuascy (ajałaski). Ma oczyszczać duszę i dawać odbiorcom spojrzenie na otaczający nas świat. Takie nasze rockowe katharsis. Gramy stricte gitarową muzę z naciskiem na przekaz. Inspiracji upatrujemy w kolorowych latach 70s i buntowniczych latach 80s, kiedy to odnotowano boom muzyki rockowej  w Polsce. Chcemy być katalizatorem duchowym i emocjonalnym dla naszych słuchaczy, którzy mają dość muzyki bez charakteru. Co gramy? Nazywamy to MoonRockem!

Skład zespołu AyAhuasca to:

  • Kuba Długosz – wokalista i gitarzysta oraz autor tekstów, kompozytor i pomysłodawca nazwy, a także aktualnej stylistyki zespołu.
  • Paweł Surowiec– basista – równo bijące serce zespołu
  • Kamil Mietelski – gitarzysta i kompozytor, dał podwaliny pod utworzenie pierwotnego składu.  
  • Jakub Skuza – perkusista, tłuste żarcie i tłuste bity, od ponad 11 lat za bębnami, choć ostatnio bierze się również za instrumenty klawiszowe.

AyAhuasca to formacja, którą bez wątpienia warto poznać!  

„Muzyczna Środa” audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów undergroundu. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja polskich ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Audycję prowadzi Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii a jednocześnie redaktor RTV Sławenia nadającej z Londynu. 

RTV Sławenia

Matt Smok

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania ich i muzyki, którą tworzą.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s