Muzyczna Środa: #16 Michałek

Premiera 28 września o 20:00

Zespół powstał w 2019 roku, założony przez Jakuba (wokalista) i Michała (perkusistę). W takim też składzie kapela zagrała swój debiut na skarżyskim festiwalu Racłacamp. W bardzo krótkim czasie po tym debiucie dołączył basista Mateusz i Albert gitarzysta. Trochę później bo półtora roku po założeniu dołączył trębacz Wiktor. Jeśli chcecie poznać ich bliżej zapraszamy na spotkanie z zespołem.

Zespół od początku był nastawiony na pisanie własnej muzyki. Nigdy nie zajmowali się coverami. Od samego początku mocno pracuje nad tym żeby pisać chwytliwe i śpiewne numery, oraz wystawiać je gdzie się da. Poza masą małych koncertów na różnego rodzaju festynach i niewielkich eventach, udało im się zjechać kawał kraju. Byli w większości największych miast w Polsce (Warszawa, Wrocław, Poznań, lublin etc.) Grali po klubach jak i na dużych scenach WOŚPu czy Dni miast. Zaliczyli też kilka fajnych festiwali takich jak Racłacamp czy Wysocstock. W trakcie tych wyjazdów suportowali takie kapele jak Feel, Łzy czy Farben Lehre na ich festiwalu PunkyRegge. W wakacje 2021 wydali EP „Świata zło”.

Zapraszam na audycję.

Zapraszamy również do naszych materiałów o zespole. Wiele muzyki, album i single do posłuchania a także linki do social media zespołu.

Michałek

Zespół Michałek powstał w 2019 roku. Tworzą go młodzi muzycy z Kielc i Skarżyska-Kamiennej. To czterech indywidualistów, tak różnych, że aż takich samych. Na początku tworzyli muzykę punkową teraz łączą funk, indie, rock i pop. Ich muzyka jest lekka i przyjemna w odbiorze. Mają za sobą wiele koncertów w większości największych miast w Polsce. Są…

Oceń ten wpis:

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s