J.A.D. – Jest Alternatywna Droga

Promocja Artysty

Razem z Przemo Przedwojskim chcemy Wam przedstawić kapelę J.A.D. czyli Jest Alternatywna Droga, która powstała w 2016 roku w Poznaniu, właśnie z inicjatywy Przemysława „Kermita” Przedwojskiego.

Jest Alternatywna Droga to mieszanka stylowa, to nic innego jak crossover ciężkiego brzmienia. Alternatywa, punk rock, grunge oraz metal czuć na kilometr, gdzie tekst mocno wchodzi w głowę i powoduje niedosyt.

Pierwszym video jakim Was uraczymy to prezentacja kapeli i brzmienia, jakich w dalszej części możecie oczekiwać. To fragment zapisu koncertu w Chałupach z 24.08.2019r

Przez ponad 4 lata, mimo ciągłego ewoluowania zespołu, powstawał debiutancki materiał, który został zrealizowany w „Demonik Studio”, gdzie równocześnie wykreował się styl muzyczny zespołu. Mocne riffy gitarowe, pozwoliły na wpasowanie się męskiego wokalu z treścią nasiąkniętą symboliką zahaczająca o codzienność. Tak powstał materiał do płyty „anafilaksja”, która jeszcze nie doczekała się finalizacji w postaci krążka.

Prezentujemy Wam utwór z tego materiału K.O.R.P.O. wykonany w składzie: Gitara Śpiew – Kermit, Perkusja – Rusek, Bas – Azazel, Gitara – Sero.

J.A.D to fascynacja brzmieniem lat 90 z występującą w każdym utworze kulminacja emocji i podsumowaniem. To charakterystyczne dla zespołu CNK czyli „czekać na koniec”. J.A.D na swoim koncie ma sporo koncertów w doborowym, zacnym gronie, znanych i lubianych kapel. Sporo zaliczonych festiwali muzycznych, gdzie został zauważony i doceniony wyróżnieniem, jak: Wake up and live Sulęcin czy Gostyńskie rockowania. Grał koncert na żywo w poznańskim radiu Afera i pozycjonował się na liście radia Wnet w Polish chartowej liście przebojów.

Polecamy Wam razem z założycielem kapeli Przemysławem „Kermitem” Przedwojskim utwór „Dostępność”.

Dzięki uprzejmości kapeli J.A.D mamy przyjemność pokazać Wam zdjęcia Ali Grabowskiej z sesji zdjęciowej zrealizowanej podczas próby zespołu. Jak chłopaki napisali na swoim profilu „w dzisiejszych czasach brakuje nam adrenaliny, emocji… jak środków do dezynfekcji w marketach, zapraszamy poczuć klimat – próba J.A.D.

Kapela J.A.D. – Jest Alternatywna Droga i „trzech Muszkieterów, z fajnymi naprawdę „muszkietami”, jak piszą o sobie, których objęliśmy Promocją na stronie, mają dla Was ważny komunikat! Jak już informowaliśmy, ponad 4 letni materiał kapeli zrealizowany w „Demonik Studio” w 2019r do płyty „anafilaksja” a także późniejsze kompozycje, mają szansę ukazać się na krążku.

Rok 2021 pozwolił Muszkieterom na ukończenie materiału, który znajdzie się na płycie późną wiosną. Kapela uchyla rąbka tajemnicy o nowej płycie: „znajdzie się na niej odświeżony „stary materiał” oraz 8 nowych, nieznanych i bardziej punk rockowych, zaskakujących nagrań, z bardziej dojrzałym efektem, nie do końca dojrzałych facetów, na który warto czekać”. My już przebieramy nogami i nie możemy się doczekać. Liczymy, że chłopaki poinformują nas wcześniej o premierze, chętnie obejmiemy wydanie Patronatem medialnym. A oto próbka tego, czego możecie oczekiwac na płycie, utwór „Zapałka”

Dzięki Przemo „Kermitowi” Przedwojskiemu, liderowi kapeli J.A.D. – Jest Alternatywna Droga zaprezentowaliśmy Wam świetną kapelę i sprzedaliśmy NEWSA z info o krążku, który pojawi się już na wiosnę. Mamy nadzieję, że tak jak nam, wyjątkowe brzmienie i niewątpliwie świetne teksty kapeli wpadły w ucho. Jeśli tak obserwujcie kanał i profil zespołu żeby być na bieżąco i nie przegapić PREMIERY płyty:

Dzięki kapeli udostępniamy Wam kilka zdjęć. Na zdjęciach aktualny skład zespołu: Rzepa – bas, Jimmy – perkusja i Kermit – gitara, wokal.

Cieszymy się, że JESTEŚCIE z nami i dajecie wsparcie polskim kapelom sceny niezależnej. Dziękujemy Przemkowi i całej kapeli za poświęcony czas, udostępnione materiały i informacje. Życzymy szybkiego powrotu na scenę i trzymamy Was za słowo:

„J.A.D Mili Państwo, mimo trudnych warunków, będzie grał do końca, diabli wiedzą czego”


Promocję przygotowano dzięki Przemo „Kermitowi” Przedwojskiemu, liderowi kapeli J.A.D. – Jest Alternatywna Droga. Publikacja zawierała 5 postów promujących zespół + 1 z sesji zdjęciowej zrealizowanej podczas próby, opublikowane w okresie 28.02 – 09.03.2021 na stronie Polska Muzyka Alternatywna na Facebooku oraz posty promujące na Instagramie. Posty dotarły do ponad 7 tys osób na FB i IG. Dodatkowo utwory prezentowane na stronie kandydował do Listy Przebojów #WaszaMuza TOP30. Był promowany przez zabawę przez kolejnych kilka tygodni na Facebooku i YouTube notowanie #5 do #9.


Posty publikowane na portalach społecznościowych na następnej stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s