MAS SINGIEL „Bez Powietrza”

Promocja singla

bo najważniejszy jest dla mnie przekaz

MAS – to 24 letnia skromna dziewczyna, perkusistka, wokalistka, oraz multiinstrumentalistka, mieszkająca w Krakowie, która nie wstydzi się, a także nie kryje tego, że jako dzieciak, praktycznie większość czasu spędziła w małym miasteczku o nazwie Czchów, gdzie uczęszczała do szkoły. Stamtąd pochodzi jej ojciec, mama natomiast jest rodowitą Krakowianką, co MAS podkreśla zawsze, gdyż Kraków z uwagi na muzykę, którą pisze, oraz tworzy jest, jej muzycznym miejscem na ziemi.

Już jako 16 latka odnalazła w sobie coś, co pozwoliło jej rozpocząć, jedną z właściwych ścieżek w swoim życiu – Komponowanie, oraz pisanie własnej muzyki, sprawiło że zapragnęła nagrać coś swojego:

Dzisiaj wiem, że gdybym każdego dnia, nie otworzyła projektu i nie nagrała, choćby nawet czegoś z czego nie jestem do końca zadowolona, wtedy dzień byłby dla mnie stracony, bo muzyka głęboko płynie w jej żyłach, przyznaje z uśmiechem na twarzy MAS.- 

Pierwsza Ep-ka: pt: „The Girl„. Powstała wiosną 2015 roku. Nagrała 4 utwory zainspirowana funk-rockowymi brzmieniami. Dwa lata później wydała własnymi siłami EP: pt „Podróże” Producentem albumu był Michał Ziomek. Obecnie pracuję nad swoim pierwszym debiutanckim wydawnictwem, które przyjdzie na świat, późną wiosną, tego roku, a jej producentem będzie sama MAS – Artystka, zaprosiła do swojego albumu, dwóch wspaniałych gości. Album, będzie nosić tytuł „Straty” Znajdzie się na nim, aż 13 intymnych utworów opowiadających o stratach, głównie tych miłosnych. Cała płyta zostanie wydana pod szyldem wytwórni Niebieski Label .

MAS koncert
MAS koncert

Uważam, że temat Strat to w dzisiejszych czasach tabu. Nikt nie lubi o nich rozmawiać, a ja chcę spróbować podać te straty, tak aby to Tabu przełamać – wyznaje MAS.

Artystka poruszająca się w nurcie Indie- pop- alternatywy, powoli wchodzi na rynek, powoli podbijając playlisty popularnych serwisów streamingowych w Polsce. Idzie jak burza, zdobywa coraz większą rozpoznawalność, oraz popularność, chociaż sama nie zdaje sobie sprawy z tego co może przynieść jej jutro w muzyce. Bardzo ciepło przyjęty najnowszy singiel: pt „Bez Powietrza” znajduje się na 5 miejscu na playliście EQUAL POLSKA

To jest tak, że przyjmuję to wszystko z wielkim chłodem, oraz dystansem, bo najważniejszy jest dla mnie przekaz, który niosę swoją muzyką. Jedynym marzeniem, które bardzo chciałam w życiu osiągnąć, to było wydać może maksymalnie 2 single, a dzisiaj w mojej szufladzie leżą utwory, na kilka innych projektów w przód, nigdy nie marzyłam, aby moje zdjęcie trafiło na okładkę Fresh Finds Polska na Spotify, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że muszę dać z siebie jak najwięcej, dotrzeć do tych, którzy będą się identyfikować z tą moją muzyką, chociaż nie ukrywam, że w momencie gdy wezmę do ręki mikrofon, będę miała o czym opowiadać, to jest też taka misja.

Oto jej ostatni singiel:

MAS – Bez powietrza

Najnowsze informacje o artystce znajdziecie na jej profilu Facebook: Facebook – MAS

Sprawdź naszą Playlistę, na którym miejscu jest MAS – Lista przebojów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s