Muzaman ep-ka „Sztuki Audiowizualne”

Ukazała się debiutancka ep-ka „Sztuki Audiowizualne” pochodzącego z Lublina Muzamana. Sam tytuł odnosi się do tego, że Muzaman widzi ogromne połączenie pomiędzy warstwą audio i wideo, zwłaszcza w jego głównej specjalizacji, czyli beatboxie, dlatego każdy utwór będzie okraszony warstwą wizualną.

Sztuki Audiowizualne” to wydawnictwo składające się z 6 tracków, w których beatbox miesza się z syntezatorowym brzmieniem w klimatach lekkiego drum and bassu oraz alt-popu. Jest to podróż przez emocje, które towarzyszyły twórcy w trakcie trwania ciężkiego lockdownu w Polsce. Sam tytuł odnosi się do tego, że Muzaman widzi ogromne połączenie pomiędzy warstwą audio i wideo, zwłaszcza w jego głównej specjalizacji, czyli beatboxie, dlatego każdy utwór będzie okraszony warstwą wizualną. Na płycie możemy usłyszeć trójkę gości:

a. Wrona – gitara oraz wokal w utworze “Sleepwalker”
b. Gosia Lipka – skrzypce w utworze “Anger & Anxiety”
c. Aga “IVVA” Masny – wokal w utworze “Rabbit hole”

EP-kę promował m.in. utwór „Rabbit Hole” do którego tekst napisała i wykonała wokal Aga “IVVA” Masny.

Tracklista:

  1. Emotions
  2. Mixed feelings
  3. Sleepwalker ft. Wrona
  4. No title
  5. Anger & Anxiety ft. Gosia Lipka
  6. Rabbit hole ft. Ivva

Album możecie przesłuchać na Spotify poniżej lub na innych kanałach streamingowych. Zbiorczy link do EPki na streamingach: https://ffm.to/muzamansztukiaudiowizualne

Muzaman – beatboxer oraz producent muzyczny rocznik’ 92 uwielbiający gatunki takie jak drum’n’bass, techno, dubstep, trap oraz house, które są jego główną inspiracją. Swój styl muzyczny określa jako ‚organic electronic’, dlatego, że beatbox w jego utworach jest połączony z elektronicznym brzmieniem dając nietuzinkową mieszankę. Po wielu latach brania udziału w bitwach beatboxowych i tworzenia beatboxowych singli podjął się wyprodukowania pełnoprawnego wydawnictwa jakim są „Sztuki audiowizualne”.

Promocję EP-ki przeprowadzono dzięki materiałom udostępnionym przez Przemysława Fryca czyli Muzamana oraz Grzegorza Szklarka z Cantaramusic.pl, którym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do naszego artykułu promującego singiel „Emotions”, który również promował i zapowiadał ep-kę „Sztuki Audiowizualne”.

Muzaman singiel „Emotions”

Jego muzyka to połączenie trapu, dubstepu, drum’n’bassu oraz pochodnych techno a sam określa swój styl jako organic electronic. W lutym bieżącego roku premierę będzie miała jego debiutancka EP ‚Sztuki audiowizualne’, którą zapowiada singiel „Emotions”!

Oceń ten wpis:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s