Heresy Denied singiel „Together We Stand As One”

Promocja singla

Po długiej przerwie od premiery debiutanckiego albumu „Innerception” zespół Heresy Denied wypuścił nowy singiel „Together We Stand As One”. W utworze usłyszymy udziałem Michała Surowca z Netherless a klip to szalony teledysk, który musicie koniecznie zobaczyć.

Tematem utworu jest braterstwo, które zespół Heresy Denied tworzy pomiędzy całą sceną Deathcore i nie tylko, oparte na zrozumieniu i wspieraniu się nawzajem. Zespoł pokazuje to braterstwo na swoim teledysku, do którego zgrywają się inne kapele jak Netherless, Fleshcold, Violent Answer, Protect This City, The Materia, I Was Born Twice i HER SIDE. Przyznam, że fajnie to wszystko wyszło, pomysł świetny i fajnie jest zobaczyć całą wiarę sceny progresywnego metalu razem. Dopełnieniem braterstwa o którym mowa, jest refren w którym śpiewają:

Together we fall, together we rise
Together we stand as one

Razem upadamy, razem wznosimy się
Razem jesteśmy jednością

Singiel został zmiksowany przez Brandona Scurlarka z Eltar Studios, opanowany przez Jamiego Kinga a wideo jest autorstwa Anny Pomierczyk. Premiera miała miejsce 26.01.2022r. Singiel trafia na naszą Playlistę Spotify „HEAVY SOUND PL 2022”. Posłuchajcie i zobaczcie sami.

Zespół Heresy Denied powstał w 2011 roku w Poznaniu. To grupa wykonująca progresywny deathcore, łącząca nowoczesną odmianę death metalu z metalcorem oraz elementami djentu. W swojej twórczości zespół nawiązuje do czołowych przedstawicieli gatunku progresywnego metalu, jak i kapel, które zdefiniowały jego nowy kierunek. W ich muzyce nie brakuje blastów, sążnistych breakdownów, połamanych riffów, akustycznych przejść, mięsistych partii gitarowych oraz brutalnych wokali.

Zespół tworzą:

  • Marcin Hendzlik – Wokal
  • Aleksander Czurko – Gitara
  • Jakub Maka – Gitara
  • Bartosz Kerber – Gitara Basowa
  • Bartosz Cieslak – Perkusja

Dziękujemy Kubie z zespołu Heresy Denied za kontakt, za udostępnione materiały i informacje, którymi mogliśmy się z Wami podzielić. Czekamy na kolejne nowe wydania i życzymy kapeli super koncertów. Będziemy obserwować ten młody skład z Poznania gdyż stanowią świetną pozycję na metalowej scenie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s