Cheap Tobacco Singiel „Zobaczmy siebie”

Promocja singla

Z radością informuję Was o nowym singlu, który premierę koncertową miał w piątek na Pol’and’Rock’u a „wirtualną” w ubiegłą środę.

„Nowy utwór CHEAP TOBACCO – ZOBACZMY SIEBIE zapowiadający nadchodzącą płytę zespołu „to rozliczanie się z rzeczywistością, w której pokolenie post-kapitalistyczne próbuje poskładać własne myśli. Pokolenie zagubione w rzeczywistości wirtualnej, przepełnionej plastikowymi, kruchymi więziami, które tęskni za prawdą per se, za akceptacją człowieka niezależnie od jego słabości. Muzycznie to powrót do brzmień, na których się wychowywaliśmy, które w pewien sposób nas ukształtowały, jednak przefiltrowanych przez nasze doświadczenia muzyczne i życiowe.”

Równocześnie, chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w akcji #zobaczmysiebie, która ma na celu szerzenie haseł miłości i akceptacji. Mamy dosyć tego, że nasz świat zalewa mowa nienawiści, że nie jesteśmy w stanie spojrzeć na drugą osobę z szacunkiem i zrozumieniem. O tym jest nasza piosenka i o tym chcemy mówić.

Posłuchajcie singla „Zobaczmy siebie”. To pierwszy singiel zapowiadający nowy album Cheap Tobacco!

Muzyka i tekst : Cheap Tobacco
Zrealizowano i nagrano w Black Kiss Records
Mix/ Mastering – Arek Kopera
Reżyseria: Sebastian Wełdycz

Cheap Tobacco :

  • Natalia Kwiatkowska
  • Robert Kapkowski
  • Michał Bigulak
  • Bartosz Kołodziejski

CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintageowego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Zagrali dotychczas około 600 koncertów w kraju i za granicą. Ostatnia płyta „Szum”, której koncertowa premiera miała miejsce w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce, zdobyła nominację do FRYDERYKA 2019.

Pomimo uznania w świecie „bluesowym”, muzyka zespołu wybiega daleko poza jego granice, czerpiąc z dorobku muzyki rockowej, soulowej, pop, funky, zaczepiając również o lekką psychodelię. Utwory z nowego albumu to zarówno dawka dobrego vintage’owego brzmienia oraz mocnych riffów jak i snujących się, ciężkich, zadymionych i przestrzennych ballad. Teksty opowiadające o wewnętrznych konfliktach, z którymi mierzy się każdy z nas, o odejściu- tym na chwilę i tym nieodwracalnym. O przemijaniu ale też o nadziei na finalną zgodę i porozumienie.

Dziękujemy Natalii Kwiatkowskiej za kontakt i informacje. Życzymy szybkiego wydania albumu i zapraszamy do obserwowania zespołu na portalach społecznościowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s