Cris Mili Singiel „Miasto Grzechu”

Promocja singla

Cris Mili po świetnie przyjętym debiutanckim singlu „Deszcz” proponuje kolejny, całkiem nowy utwór „Miasto Grzechu”, do którego powstał intrygujący teledysk warto dodać, że pod tym pseudonimem kryje się Aleksandra Rosińska, którą miliony Polaków oglądały przed laty w kultowym serialu Ekstradycja. Wokalista grała tam serialową córkę Marka Kondrata.

Pierwszy singiel, zapowiadający pierwszą płytę Cris Mili, „Deszcz” został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez słuchaczy jak i przez media. Wiele stron muzycznych poświęciło swoje łamy na informacje o Artystce i utworze, pojawił się on też na znaczących playlistach Spotify. Czy tak będzie również z „Miastem Grzechu”? Po przesłuchaniu utworu oraz obejrzeniu teledysku jesteśmy przekonani, że tak! O samym znaczeniu bardzo metaforycznego tekstu rozmawiamy z autorką.

Miasto symbolizuje środowisko w którym czyhają na nas różnego rodzaju pokusy, albo się im poddamy albo nie. Wszystko zależy od nas. Ale czasami jesteśmy tak zmęczeni dotychczasowym życiem, że łatwo jest przejść na ciemną i atrakcyjną stronę mocy.

odpowiada Cris Mili

Ważną rolę i dopełnienie znaczenia piosenki stanowi teledysk, który można nazwać psychodelicznym. O pomyśle i realizacji wokalistka opowiada tak:

Lubię obserwować innych ludzi, widzę jak się zmieniają przez żądzę np. sławy, posiadania pieniędzy. Z normalnych osób dla wyższych celi są w stanie wiele poświęcić, często siebie. Ten teledysk to takie przejście z normalnego bytu do tzw. piekiełka, z którego ciężko wyjść. Pozostają tylko czasem przebłyski refleksji, może ktoś się uratuje. Scenariusz miałam przygotowany w głowie już wcześniej i po kolei zaplanowane sceny do kręcenia. Operatorzy się za bardzo nie nudzili. Osoby, które występowały jako postaci, to byli moi znajomi. Byłam  zaskoczona w jaki sposób odegrali emocje. Plan przebiegał dosyć dynamicznie i doborowej atmosferze.

Przedstawiam Państwu nowy singiel Cris Mili – „Miasto Grzechu”. Pod tym pseudonimem kryje się Aleksandra Rosińska, która w dzieciństwie zasłynęła rolą Basi – córki Olgierda Halskiego (granego przez Marka Kondrata) w kultowym serialu „Ekstradycja”.

Choć ta premiera dopiero za nami, to Cris Mili już planuje kolejne. Będą to utwory stworzone przy współpracy z topowymi producentami muzyki alternatywnej. Sama Artystka nie zamyka się w żadnym stylu i gatunku – chce funkcjonować w takiej aurze muzycznej, która jej odpowiada, bez względu na jej rodzaj. Jak mówi:

Codziennie odkrywam prawdę o sobie. Ale do momentu w którym jestem, bardzo dużo przeżyłam. W swojej twórczości staram się pokazać moją wyboistą drogę do odrodzenia. Od zaprogramowanej przez system istoty, stałam się świadoma swojej duszy i ciała. Już wiem co jest ważne. Nie pieniądze, władza, prestiż, tylko spokój i pogodzenie się z samym sobą. Dochodziłam do tego stanu przez lata. I teraz jestem szczęśliwa, ale cały czas poszukuję nowych fragmentów siebie. Tak naprawdę trzeba mnie poznać, bo nie opiszę siebie w paru zdaniach.

My tej drodze mocno się przyglądamy… Was również zachęcamy do tego, choćby przez regularne sprawdzanie social media Cris Mili.

Materiał udostępnił Przemysław Kubajewski, Dyrektor Operacyjny z Akademii Menedżerów Muzycznych za co dziękujemy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s