Konkurs z Kapelą Bożków

Wspólnie zrealizowany konkurs

Razem z zespołem Kapela Bożków został przeprowadzony konkurs na stronie Polska Muzyka alternatywna na Facebooku. Sponsorem nagród był zespół Kapela Bożków, który przeznaczył na nagrody trzy płyty „Bożków Kapela” dla zwycięzców, za co bardzo dziękujemy. Były to płyty CD z autografami i dedykacją od zespołu!

Po stronie sponsora należał wybór zwycięzców spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń i wysyłka płyt z dedykacją i autografami do laureatów.

Po naszej stronie zredagowanie merytoryczne i graficzne przedsięwzięcia, publikacje na stronie w postaci zapowiedzi konkursu, ogłoszenia konkursu i ogłoszenia zwycięzców a także rozpowszechnienie informacji o konkursie przez udostępnienie postów w grupach i relacji na Facebooku oraz po zakończeniu kontakt ze zwycięzcami, złożenie gratulacji i ustalenie danych do wysyłki nagrody a także potwierdzenie otrzymania nagrody przez zwycięzców.

Zabawa miała na celu promocję albumu „Bożków Kapela”, który zaprezentowano na naszej stronie podczas trwania konkursu – PROMOCJA ALBUMU, która miała miejsce 22 maja 2021r.

Łącznie akcja promocyjna dotarła do 6 tysięcy osób na Facebooku i Instagramie.

Konkurs rozpoczął się 16 maja 2021 r. a zabawa trwała tydzień, do 23 maja 2021r. Przedmiotem konkursu było pytanie związane z teledyskiem zespołu „Gdybyś była jeżem”.

Wyniki ogłoszono 30.05.2021r. na tablicy Strony Polska Muzyka alternatywna i skontaktowano się z Laureatami. Płyty do zwycięzców dotarły w czasie kolejnych kilku dni.

Dziękujemy formacji Kapela Bożków za zaufanie i wspólną zabawę. Dzięki Wam nasi czytelnicy mogli bawić się i wygrać nagrody. Jeszcze raz Wielkie Dzięki także w imieniu naszych czytelników i Laureatów.

Posty konkursowe na następnej stronie.

2 myśli na temat “Konkurs z Kapelą Bożków

  1. Świetny, dobrze się zapowiadający zespół, grający dobrą muzykę👍. Mieszanka różnych stylów sprawia, że każdy znajdzie w ich twórczości coś dla siebie. Do tego ciekawa promocja regionu i lokalnych artystów w ich teledyskach. Warto posłuchać i pooglądać . Najlepsi na żywo🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s