Mus! Singiel „128 dni”

Mus!, znany z takich utworów jak „Minął dzień” czy „Jak mam iść”, proponuje kolejny przebój na lato – tym razem jest to piosenka ‘128 dni’ z mocnym potencjałem radiowym i zapadającym w świadomości tekstem. To również zasługa produkcji, która jest dziełem Adiego Foxxa.

Już sam tytuł intryguje, dlatego postanowiliśmy zapytać u źródła. Tak o nim opowiada lider zespołu MuS!, kompozytor i autor tekst, Grzegorz Ziarkiewicz:

128? Liczba symbol, dla każdego może mieć ona inną, wartość… Każdy w życiu ma swoje plany na życie, marzenia, każdy z nas o coś walczy i o tym jest ta piosenka, aby nie poddawać się w tej walce i dążyć do wyznaczonych przez siebie celów. W tym przypadku przez 128dni.

„128 dni’ jest też dla zespołu wyjątkowy pod względem aranżacyjnym, ponieważ utwór ma w sobie sporo elektroniki. To efekt współpracy z uznanym producentem, Adim Foxxem (współpraca m.in. z Sonią Maselik, Mateuszem Ziółko, Filipem Lato czy Sound’n’Grace).

Chcieliśmy spróbować czegoś innego, czego wcześniej jako zespół nie robiliśmy, mam tu na myślę odkrywanie różnych styli i gatunków. W moim przekonaniu współpraca z Adim dała naprawdę bardzo dużo.

twierdzi Grzegorz Ziarkiewicz.

O przebojowości utworu już wspomnieliśmy, należy też dodać, że utwór ilustruje teledysk pełen pasji, energii, mocy i kreatywności w działaniu. Ziarkiewicz, pytany o to skąd pomysł na taki klip, odpowiada:

Inny obraz po prostu nie miałby sensu, te ujęcia tak mocno pasują do treści i znaczenia utworu, że tak musiało to wyglądać, nie było innej opcji.

Oficjalny teledysk do najnowszego singla zespołu MUS! pt. „128 dni”. 128 dni to energiczny letni kawałek powstały przy współpracy zespołu ze znanym producentem muzycznym Adi Foxx

Słowa: Grzegorz Ziarkiewicz
Muzyka: Grzegorz Ziarkiewicz, Adi Foxx
Produkcja: The Foxxes Music
Wytwórnia: Agora
Montaż: Jakubek Sz
Scenariusz: Grzegorz Ziarkiewicz, Jakubek Sz

Scenariusz: Grzegorz Ziarkiewicz, Jakubek Sz

Zespół jest mocno aktywny w social media, panowie mają bardzo ciekawy pomysł na siebie. Świetna jakość muzyczna i energia – to ich domena. Jakie mają cele na teraz? Jak mówią:

Grać jak najwięcej koncertów, ukończyć EPKĘ w tym roku i mieć jak najwięcej radości z tworzenia i grania  na żywo.

Oczywiście mocno im tego życzymy i trzymamy kciuki. Tymczasem oddelegowujemy was do social media zespołu, byście byli na bieżąco z informacjami o zespole MuS!

Materiał udostępnił Przemysław Kubajewski, Dyrektor Operacyjny z Akademii Menedżerów Muzycznych za co dziękujemy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s