Muzyczna Środa #40: JUNK HUSTLER

Premiera 24 maja 2023 o 20:00

Jak ten czas leci, mamy już #40 audycję z serii „Muzyczna Środa” za co Wam gorąco dziękujemy. Już 24 maja o godz. 20:00 wystąpi zespół Junk Hustler z Pruszkowa, który tworzy muzykę, będącą swoistym fusion nurtów grunge, metalu i rocka alternatywnego. Gorąco zapraszamy, będzie okazja poznać ich bliżej, posłuchać muzy i zadać pytania.

Junk Hustler to formacja z Pruszkowa. Kapela tworzy muzykę, będącą swoistym fusion nurtów grunge, metalu i rocka alternatywnego. Kompozycje Junk Hustler są intensywnie nasycone partiami przesterowanych gitar przypominającymi brzmienie sceny z Seattle i uzupełnione bezkompromisowymi partiami gitary solowej. Sekcja rytmiczna trzyma wszystko w pulsującym rytmie, gdzie słychać doskonałą współpracę obu muzyków: basisty i perkusisty. Rozumieją się „w lot” i wzajemnie tworzą ostre rock’n’rollowo-transowe rytmy. To zestawienie wypełnia wokal, czasem krzykliwy, czasem liryczny, który współgrając z muzyką tworzy niepowtarzalną atmosferę pozostawiając w pamięci nostalgiczne klimaty i przestrzenne doznania.

Zespół rozwija intensywnie repertuar i działalność koncertową zyskując sympatię publiczności i rosnące grono fanów, grając kolejne koncerty głównie na warszawskich i mazowieckich scenach. Wydał własnym sumptem debiutancką EP-kę z trzema utworami: „Złość” „Drug” i „Egoistic”. Na swoim kanale YouTube ma kilka videoklipów. Obecnie zespół skupia się na tworzeniu nowego materiału oraz wydaniu albumu.

W dniu 22 czerwca 2023 roku, we Wrocławiu w Pubie Niebo Cafe będzie miał miejsce koncert zespołu Junk Hustler, w ramach promocji ich aktualnego nowego materiału powstałego na przestrzeni ostatniego półrocza. Kapela gorąco zaprasza na występ, wstęp wolny!

Junk Hustler w Niebo Cafe – Wrocław

W dniu 22 czerwca 2023 roku, we Wrocławiu w Pubie Niebo Cafe będzie miał miejsce koncert zespołu Junk Hustler, w ramach promocji ich aktualnego nowego materiału powstałego na przestrzeni ostatniego półrocza.…

Oceń ten wpis:

Skład Zespołu:

  • Marek Leśniewski – wokal i gitara
  • Michał Usiądek – gitara
  • Jacek Kuczewski – bas
  • Norbert Stępień – perkusja

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną.

Audycję prowadzą, Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii a jednocześnie redaktor stacji internetowej RTV Sławenia oraz Patii czyli Patrycja Neodym, polska piosenkarka mieszkająca w Niemczech ale często występująca w Polsce, laureatka Plebiscytu Singiel Jesieni 2022 z utworem Manifesto (Veni, Vidi, Vici).

RTV Sławenia

Matt Smok

Patrycja Neodym

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s