Queen Margot

Promocja Artysty

Queen Margot to cztery charyzmatyczne dziewczyny, które swoją grą i wizerunkiem rozgrzewają publikę do czerwoności! Zespół wydał dwa single, pierwszy zatytułowany „Początek”, drugi „Nic Do Powiedzenia”, którymi zapowiada płytę którą zespół właśnie nagrywa. Musicie koniecznie poznać ten “girlsband”, bo niebawem zrobi się o dziewczynach głośno!

Rockowy “girlsband” powstał we Wrocławiu na przełomie 2018/2019 roku, ale ostateczny skład uformował się w sierpniu 2021. Członkinie zespołu łączy przyjaźń, którą cementuje wspólna pasja do muzyki.

Queen Margot to cztery charyzmatyczne dziewczyny, które swoją grą i wizerunkiem rozgrzewają publikę do czerwoności! Zespół ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów zagranych w różnych częściach Polski. Jeśli ni udało Wam się trafić na ich koncert, obejrzyjcie koncertowy klip do utworu „Bez Tchu” z marca 2021 roku. I co sądzicie? Koniecznie trzeba iść na ich koncert!

W grudniu 2021 roku dziewczyny zajęły II miejsce na przeglądzie muzycznym – była to XVIII edycja Rock’owań w Mławie. 

Queen Margot ma za sobą premierę kilku autorskich utworów oraz teledysków.
Luty 2023 to dwa ważne wydarzenia, podpisanie umowy wydawniczej z Case Studio oraz premiera pierwszego singla zatytułowanego “Początek” na wszystkich platformach cyfrowych. Premiera miała miejsce w walentynki, czyli 14.02.2023 r. Mastering nagrań wykonano w Case Studio w Aleksandrowie Łódzkim.

Drugi singiel Queen Margot zatytułowany “Nic Do Powiedzenia” ukazał się 23 marca 2023 roku. To konkretna dawka energii w bardzo rockowym stylu! Utwór po raz pierwszy ukazał się w 2020 roku, nagrany z poprzednią perkusistką w zespole Sonią Konopka. Teraz w nowej odsłonie i klipem zapowiada nadchodzący debiutancki album zespołu.

Obecnie trwają prace nad materiałem na pierwszą autorską płytę.

Skład zespołu:

  • Joanna Kontowska – wokal
  • Paula Petri – gitara elektryczna
  • Ada Piskor – gitara basowa
  • Julia Bourguois – perkusja

Promocję przygotowano we współpracy z Agencją Case Studio z Aleksandrowa Łódzkiego. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydania i debiutancką płytę zespołu. To z pewnością będzie kupa dobrego rocka!

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s