Muzyczna Środa: #35 ETER

Premiera 5 kwietnia 2023 godz. 20:00

Zapraszamy na kolejny już odcinek, coraz bardziej popularnej audycji Muzyczna Środa w której chętnie pokazują się polscy artyści z całego świata. Gościem w 35 odcinku będzie zespół propagujący kult rocka, krośnieńska kapela ETER. 

Eter to krośnieński zespół rockowy założony w lipcu 2021 roku przez gitarzystę i absolwenta Akademii Jana Borysewicza Maksymiliana Samborowskiego, który jest autorem słów i tekstów. Zespół wykonuje autorską muzykę rockową, z elementami heavy. Założeniem zespołu jest odnowienie kultu na muzykę rockową. Charakteryzuje ich rasowe gitarowe brzmienie, energiczne riffy i chwytliwe linie melodyczne. Zespół zagrał kilka koncertów plenerowych, na których zgromadził sporą publiczność i został przez nią bardzo ciepło przyjęty. Grupa szykuje się wydania EP-ki oraz dużej ilość koncertów nie tylko na lokalnej scenie.

Skład zespołu:

  • Szymon Pyzia – Wokal
  • Maksymilian Samborowski – Gitara prowadząca/solowa
  • Michał Wołczański – Gitara rytmiczna
  • Mikołaj Mazur – Bas
  • Tobiasz Bęben – Perkusja 

Zespół znajdziecie na social mediach i kanałach streamingowych: 

Zapraszamy na spotkanie z zespołem ETER już w środę, 5 kwietnia 2023 roku o godzinie 20:00 na kanale You Tube Polska Muzyka alternatywna. Zespół będzie odpowiadał na Wasze pytania, które możecie zadawać na czacie. Wasze pytania ale też pozdrowienia i komentarze wyświetlimy na ekranie.Bądźcie aktywni, poznajcie zespół ETER bliżej. 

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną.

Audycję prowadzą, Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii a jednocześnie redaktor stacji internetowej RTV Sławenia oraz Patii czyli Patrycja Neodym, polska piosenkarka mieszkająca w Niemczech ale często występująca w Polsce, laureatka Plebiscytu Singiel Jesieni 2022 z utworem Manifesto (Veni, Vidi, Vici).

RTV Sławenia

Matt Smok

Patrycja Neodym

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s