Saint MajkEl singiel „Ambicja”

Promocja singla

Saint MajkEl to doświadczonym raper z wieloletnim stażem w nagrywaniu i pisaniu utworów rapowych. W tym roku dołączył do składu Aanioł Records z którym wypuścił premierowy kawałek „Ambicja” zapowiadający nowy album „Chłopak na poziomie”. Utwór posiada kompletny mix/master i profesjonalne Lyric Video. To kawał szczerego i autentycznego rapu na brooklynowym bicie od ES.CE okraszonym scratchami i cutami od DJ Soina.

Utwór pt. „Ambicja” to część konceptualnie ułożonej tracklisty z powstającego właśnie pierwszego w karierze Saint MajkEla albumu długogrającego. Jest ukłonem w stronę klasycznego, amerykańskiego hip-hopu, szczerego i autentycznego rapu na brooklynowym bicie od ES.CE okraszonym scratchami i cutami od geniusza konsolety DJ Soina, któremu kawałek tak bardzo się spodobał, że nawiązał współpracę z artystą. W Cut’ach nie mogło zabraknąć 2paca, na którego rapie wychował się MajkEl. Mix, mastering wykonał Adam Tokarski a Video meshup zrealizował Goldframe Video. Singiel zapowiada nowy album artysty „Chłopak na poziomie”.

Album „Chłopak na poziomie” ukaże się najprawdopodobniej wiosną 2023. LP będzie charakteryzowała się mieszanym klimatem. O ile „Ambicja” jest ukłonem w stronę klasycznego hip-hopu, z jednostajnym i wychillowanym flow, to już np. utwór pt. „Dystans” zawiera szybszą, kombinowaną nawijkę pod muzykę z gatunku house. Znajdzie się również numer na bicie cloudowym. Czekamy z niecierpliwością, projekt zapowiada się obiecująco.

Saint MajkEl albo po prostu Michał, pochodzi z Sokołowa Podlaskiego, gdzie zaczął  pisać swoje pierwsze teksty w wieku 15 lat. Przełożyło się to na 15 lat konsekwentnie rozwijanego stylu i umiejętności. Pierwsze kawałki tworzył w klimatach westcoastowych czy g-funkowych (jak na G-Fun EP), po czym eksperymentował z różnymi gatunkami. Żeby zrozumieć o czym mowa, możesz sprawdzić „Zbyt szczery by publikować” mixtape. Nietuzinkowy klimat.

Raper współpracował dotychczas z takimi producentami jak RTN czy Teoem. Utwór  promujący klipem projekt „20/21 EP” pt. „Zmiana” został doceniony przez Marcina Flinta.

W tym roku Saint MajkEl dołączył do składu Aanioł Records. Dwa tegoroczne single „Sunset” z gościnnym udziałem Zosi Głowacz oraz „Co mi doskwiera / W tym miejscu” na kanale Anioł Records spotkały się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Ten drugi w niespełna cztery dni zaliczył prawie 2000 odtworzeń i niemal 100 komentarzy. To także dość ciekawy materiał z Michałem, jest to swojego rodzaju audio wizytówka. Nagranie składa się z dwóch utworów o różnej tematyce i stylu. Całość projektu zrealizowana jest w bardzo wysokiej jakości produkcji. Nie mogliśmy pominąć tego utworu w naszej promocji.

Marzeniem MajkEla jest być uznanym artystą, którego twórczość inspiruje lub przynajmniej skłania do refleksji. Nie spodziewaj się po nim zbyt wiele bragga czy kawałków imprezowych. Jeśli szukasz treści ubranej w rymy, tego gościa musisz sprawdzić!

Promocję przygotowano we współpracy z Antonim Białkiem, menadżerem i właścicielem kanału Anioł Records. Saint MajkEl to drugi artysta (pierwszy był zespół The Buffons) na naszej młodej, bo dopiero rocznej stronie internetowej, realizujący swoją twórczość w gatunku rap/hip-hop. Nas to cieszy, gdyż chcemy promować szeroko polską muzykę będącą w alternatywie do zabetonowanego mainsreamu, natomiast jesteśmy też ciekawi Waszego zdania. Czekając na nowy album Michała, czekamy też na Wasze komentarze.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s