Mayoroots

Promocja Artysty

Zespół Mayoroots pochodzi z Kielc. Powstał z inicjatywy Kamila „MARLEJAH” Sewerzyńskiego oraz Filipa Ciurusia pod koniec 2020 roku. Grają przede wszystkim REGGAE z domieszką RAGGA oraz RAPU ale nie boją się wsadzić innych gatunków do jednego kotła i zrobić z nich muzyczny miszmasz. Na wiosnę przyszłego roku zapowiadają swój debiutancki album.

Zespół Mayoroots pochodzący z Kielc powstał z inicjatywy Kamila „MARLEJAH” Sewerzyńskiego oraz Filipa Ciurusia pod koniec 2020 roku. Grają przede wszystkim REGGAE z domieszką RAGGA oraz RAPU ale nie boją się wsadzić innych gatunków do jednego kotła i zrobić z nich muzyczny miszmasz.

„Nasza energia i radość z tego co robimy przekłada się na publiczność, niezależnie gdzie gramy i na tym nam najbardziej zależy. Swoją muzyką pragniemy przede wszystkim
pokazać, że można spełniać marzenia i realizować swoje pasję, doskonale przy tym się bawiąc a muzyka może być lekarstwem na bolączki otaczającego nas świata”.

– dodaje zespół

Chociaż nie grają razem długo, na swoim koncie mają już: główną nagrodę GRANDPRIX w XIV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Scyzoryki 2022 w Kielcach, główną nagrodę GRANDPRIX w II edycji Festiwalu Muzycznym im. Alexa Popka w Kluczborku oraz nagrodę Indywidualną dla Perkusisty Zespołu FILIPA CIURUSIA, wyróżnienie w Konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka – 16 edycji Reggae Na Piaskach 2022 w Ostrowie Wielkopolskim oraz zostali zaproszeni na koncert otwierający festiwal w przyszłym roku.

Posłuchajcie fragmentu występu podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Talentów im. Alexa Popka, utwór „Nigdy”.

Obecnie pracują nad debiutancką płytą, którą planują wydać w przyszłym roku na wiosnę. Mają już gotowych 14 zróżnicowanych między sobą kompozycji członków zespołu, więc tylko patrzeć jak ogłoszą premierę albumu. W lipcu tego roku ukazał się najnowszy utwór pt. „Nie mów mi”. Utworem tym otworzyli swój nowy kanał na YouTube.

Skład zespołu :

  • Filip Ciuruś – perkusja
  • Kamil Sewerzyński – wokal, teksty, gitara
  • Marcin Chwałek – bas
  • Łukasz Fiałkowski – instr.perkusyjne
  • Jan Dąbrowski – trąbka
  • Andrzej Górecki – puzon
  • Arek Bednarski – gitara

Zdjęcia autorstwa format.b

Promocję przygotowano we współpracy z Kamilem Sewerzyńskim, liderem zespołu. Dziękujemy za zgłoszenie oraz bardzo miłą współpracę. Już nie możemy doczekać się albumu, to może być wielkie zaskoczenie muzyczne w gatunku reggae. Polubcie fanpage zespołu aby być na bieżąco i koniecznie wpadajcie na ich koncerty, są mega 🙂

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s