The Freedom Birds singiel „Brzask”

Promocja singla

Poprzedni singiel zespołu The Freedom Birds „Szary człowiek” napisany wspólnie z Moniką Mimi Wydrzyńską a wyprodukowany przez Patricka The Pana gościł m.in. na antenach: Radio Opole, Radio Kraków, Radio Rzeszów, PR “Czwórka”, PR “Trójka”, 357, Radio SOK, Rockserwis FM, Radio Lublin, Rado Łódź. Od wielu miesięcy jest też obecny na listach przebojów: Radio Opole, Radio SOK, Radio Orbit, Polska Muzyka Alternatywna zajmując wysokie pozycje. 19.10.2022 zespół ogłosił premierę kolejnego utworu „Brzask”. Czy „Brzask” osiągnie taki sam sukces jak „Szary człowiek”?

„Brzask” to piosenka, która w nostalgiczny sposób przedstawia intymną relację obojga partnerów, pośród rzeczywistości, w której w relacjach międzyludzkich dominuje fizyczność odarta z jakiegokolwiek romantyzmu. Sytuacja osadzona jest wczesnym rankiem, z dala od zgiełku, co pozwala skupić się podmiotowi lirycznemu na pięknie i subtelności drugiej osoby, które tak często pozostają niedostrzegane, kiedy jesteśmy wciągnięci w wir codzienności, przeżywając każdy kolejny dzień jak ten poprzedni.

Muzyka: Adrian Burnagiel, Andrzej Salamon, Grzegorz Kurowski, Marek Czechowski
Słowa: Adrian Burnagiel
producent: The Freedom Birds / Krzysztof Zwoliński
Mix: Krzysztof Zwoliński
Realizacja video: KGM Movie Studio

Więcej o zespole oraz o poprzednim hicie „Szary człowiek” w naszym poprzednim artykule do którego gorąco zapraszamy. W artykule nie tylko singiel i informacje o formacji ale także fajna galeria do obejrzenia.

The Freedom Birds Singiel „Szary człowiek”

Zespół The Freedom Birds już niejednokrotnie zaskakiwał słuchaczy. Tym razem to jednak coś innego. „Szary człowiek” to utwór stworzony we współpracy z wyjątkowymi artystami – Moniką Mimi Wydrzyńską oraz Patrickiem The Panem! Czas poczuć powiew świeżości od The Freedom Birds!

Oceń ten wpis:

The Freedom Birds to zespół, który można określić jako mieszankę wybuchową wielu stylów muzycznych, lub inaczej jako różnorodny rock doprawiony szczyptą alternatywy i pop tworzony z pasji i wewnętrznej potrzeby. Być może to jest tym czymś, co pozwala im tworzyć takie przeboje i hity.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s