The Freedom Birds Singiel „Szary człowiek”

Promocja singla

Zespół The Freedom Birds już niejednokrotnie zaskakiwał słuchaczy. Tym razem to jednak coś innego. „Szary człowiek” to utwór stworzony we współpracy z wyjątkowymi artystami – Moniką Mimi Wydrzyńską oraz Patrickiem The Panem! Czas poczuć powiew świeżości od The Freedom Birds!

Nasz najnowszy singiel to doskonała okazja do jesiennej zadumy nad sobą samym i poszukiwania głębszego sensu w zabieganej codzienności. Ta klimatyczna aura sprzyja życiowym refleksjom. Dlatego postanowiliśmy właśnie teraz opowiedzieć o ludzkich szarościach. O problemach i stereotypach w jakie ślepo brniemy, pozbawiając się kolorowych marzeń i pragnień. Nasz świat będzie tak szary jak szaro na niego popatrzymy. A wystarczy przecież zmienić okulary na różowe i szeroko otworzyć oczy i serca. Naszym sposobem jest muzyka. 

– opisuje singiel zespół.

Posłuchaj i obejrzyj teledysk.

Tekst i muzyka: Monika Mimi Wydrzyńska, Klaudia Kałużny, Andrzej Salamon, Grzegorz Kurowski, Marek Czechowski.
Producent: Patrick the Pan

“Szary człowiek” we wszystkich serwisach streamingowych.

The Freedom Birds gra eklektyczny rock doprawiony szczyptą alternatywy i popu. Muzyka jaką tworzą jest wypadkową różnorodnej wrażliwości i interpretacji tych samych zjawisk, towarzyszących bacznie otaczającemu światu, począwszy od młodzieńczego buntu po kryzys wieku średniego. Tworzą z pasji i wewnętrznej potrzeby, muzyka ich uskrzydla, daje życiową wolność i sens, gwarantuje bezpieczny azyl chroniący przed współczesnym dziwnym światem. Dlatego nazywają się The Freedom Birds – ptaki wolności! Chętnie sięgają do korzeni, czyli lat 60 i 70-tych oczywiście nie zamykając się jedynie w nich. W ich utworach da się wysłyszeć dużo gitarowego analogowego brzmienia wzmocnionego groove`owym fundamentem tradycyjnej sekcji rytmicznej z domieszką elektroniki. Dopełnia to niebanalna i charyzmatyczna wokalistka, dla której scena jest jedynym słusznym żywiołem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s