NOCTI singiel „Mała miłość”!

Promocja singla

Rockowy zespół NOCTI, który dał się poznać od bardzo dobrej strony, dzięki świetnie przyjętym singlom „Szeptem” czy „Zerwane latawce” oraz płycie pt. „Nic o miłości”, wydanej w 2021 roku, powracają z całkiem nowym materiałem. Zaczynają od promowania go piosenką, która idealnie wpasowuje się w klimat i nastrój końca lata.

Ten utwór to „Mała miłość”. Można stwierdzić, że tradycją stała się tematyka tekstów zespołu NOCTI, która głównie skupia się na uczuciach, relacjach między dwojgiem zauroczonych czy zakochanych osób. Tak jest też i tym razem…. Kto nie kochał ogłupiony letnim słońcem, kto nie przeżywał rozstania pod koniec turnusu, nie tęsknił gdy nadchodziła zima… Zespół w singlu brzmi świeżo, inaczej niż do tej pory. Z jednej strony są wierni rockowej stylistyce, drugiej jednak, nie boją się poszukiwań i mieszania stylów. Muzycy zespołu artystyczny rozmach zawarli w prostej formie lecz pełnej emocji interpretacji. 

Do „Małej miłości” powstał również teledysk, który tak naprawdę symbolizuje treść utworu. Lato, a raczej jego schyłek i związana z nim nostalgia wręcz wylewa się z obrazu. Można go oglądać na kanale YT zespołu. Wersja audio jest oczywiście dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

To pierwszy singiel NOCTI po przerwie od wydania pierwszego albumu.  Mają już przygotowane kolejne numery, które pokażą światu jeszcze w tym roku. Zapraszamy na Social Media zespołu aby być na bieżąco.

Zespół NOCTI:

  • Michał Juszkiewicz – wokal, autor tekstów
  • Bartosz Mielczarek – moog, gitara, klawisze
  • Sebastian Pras – gitara
  • byszek Prylewski – gitara basowa
  • Piotr Wituszyński – perkusja

Zespół już dość długo z nami współpracuje i podsyła nowości, którymi możemy się z Wami dzielić. Zapraszamy do wcześniejszych artykułów promujących zespół, single i ostatnio wydany album „Nic o miłości”. Pozdrawiamy kapelę i czekamy na więcej.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s