Mrome album „Barbaric Values”

Promocja Albumu

4 kwietnia 2022 roku,  pochodzący z Andrychowa w Małopolsce zespół MROME wydał czwarty w dyskografii studyjny album  pod tytułem “Barbaric Values”. Koncept płyty oparty jest na moralnym i etycznym konflikcie między społecznie narzuconymi warunkami a pierwotną naturą człowieka.

Wydawnictwo to ukazało się w formie cyfrowej na Bandcampie oraz na kasecie i płycie CD za dostępnej do nabycia na merch.is/store/mrome/.

Mix & master: zespół & Tomasz “Zed” Zalewski (Crystal Viper, Decapitated, KAT)

Okładka płyty: Ataman Tolovy (Azarath, Devilyn, Stillborn)

Rzeźba na okładce – Krzysztof Kadłubowski

Dotychczas płyta została dostrzeżona i zrecenzowana przez takie portale jak NoCleanSinging, gbhbl (8/10), The Headbanging Moose (3,5/5), AveNoctum (7,5/10) & VoicesFromTheDarkSide.

Tracklista:

  1. Heart of Hearts
  2. Inviting Birds
  3. Vexierkasten
  4. Mama
  5. Srebrne szlaki
  6. Penis Fencing
  7. Balance of Power
  8. The Torun Horse

LINE-UP:

Key V – wokal, gitara, słowa
LV’s – wokal, bas
P – perkusja

Gościnnie:

Utwór “Mama” – Ataman Tolovy (wokal), natomiast słowa pochodzą „Tales from Outer Suburbia”, której autorem jest Shaun Tan, przekład na język polski dokonali Anna Warso & Wojciech Góralczyk (Kultura Gniewu 2018)

Muzyka w utworze “Balance of Power” jest oparta na Béla Tarr’s „A torinói ló” ścieżce dźwiękowej, której autorem jest Mihály Vig

Zespół MROME (progressive/thrash metal) z Andrychowa nie lubi, a może nie chce się pokazywać i reklamować w socjalmediach. Urodzony w 1995 roku, zmarły w 2002 roku i przywrócony do życia w 2009 roku MROME jest w całości projektem studyjnym skupionym na procesie twórczym i koncepcjach stojących za muzyką, tekstami i grafiką.

Nie jesteśmy zespołem koncertowym. Nie jesteśmy zainteresowani promowaniem zespołu przez kiepskie sesje zdjęciowe i media społecznościowe. Zbieramy plony na spalonej ziemi.

Pozostałe wydawnictwa „The Basement Sophisma (demos 1997​-​1999)” z 2016 r., „Noetic Collision on the Roof of Hell” z 2018 r. i „Leech Ghetto” z 2019 r. możecie przesłuchać tylko na kanale Bandcamp zespołu.

Promocję przygotowano we współpracy z Solid Rock PR. Dziękujemy za informacje i materiały oraz możliwość podzielenia się informacją o albumie z czytelnikami. MROME to pozycja konieczna do sprawdzenia dla fanów takich zespołów jak VoivodDevin TownsendVektor. Polecamy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s