Maurin singiel „Eudaimonia”

Promocja singla

Maurin to singer-songwriter, producent muzyczny, wokalista, autor muzyki i tekstów. Jest muzykiem niezależnym sięgającym po ciemne, elektroniczne brzmienia. Dziś premierę we wszystkich serwisach cyfrowych ma jego drugi singiel „Eudaimonia” zwiastujący debiutancki album.

To muzyka elektroniczna z charakterystycznym, onirycznym wokalem. Maurin czerpie inspiracje z tego co dziwne, mistyczne, niezrozumiałe i nieodkryte. Chętnie sięga po książki, filozofię stoicką, powieści egzystencjonalne i ciekawe filmy. W swojej muzyce bazuje głównie na kontrastach. Ma być mrocznie, tajemniczo, nostalgicznie, aby zachęcić słuchacza do własnych poszukiwań.

Im więcej wiesz tym częściej milczysz. Tak w jednym zdaniu można opisać mój nowy utwór. Nie w każdej sprawie musimy zabierać głos. Nie zawsze musimy mieć rację, a nawet jeśli ją mamy nie musimy tego nikomu udowadniać. Zwracasz się do swojego wnętrza i wzrastasz w ciszy. Twoje szczęście, spokój i harmonia życiowa jest wewnątrz, a nie na zewnątrz. Szczęście to droga, proces. Harmonia to dostrajanie się do naszych naturalnych wibracji. Spokój to poczucie, że wszystko co się nam przydarza dzieje się po coś i temu ufasz.

– dodaje Maurin

W swojej muzyce wykorzystuj kontrasty, czerń i biel. Oniryczny wokal na tle ciemnej, elektronicznej muzyki ma pokazać odbiorcy, że to co widzimy lub słyszymy nie zawsze jest takie jakie nam się wydaje, że jest. Należy poszukać głębiej i stopniowo odkrywać.

Kiedy zamykasz oczy lub gasisz wszystkie światła to na początku jest ciemno. Tylko przez chwilę. Dla mnie kolor czarny jest symbolem wyciszenia, spokoju, harmonii. Zagłębiania się w siebie. Zamykasz oczy. Widzisz ciemność. Na tej czarnej planszy możesz malować co chcesz za pomocą wewnętrznego światła. Czasem należy zgasić wszystkie światła, żeby zobaczyć gwiazdy. Chciałbym żeby moja muzyka dawała nadzieję. Mimo, że jest dość mroczna, tajemnicza, to na końcu ciemnego tunelu zawsze znajdziesz światło.

– wyjaśnia artysta

Całkiem niedawno, 4 kwietnia tego roku Maurin opublikował na swoim kanale YouTube swój pierwszy teledysk do utworu „OFF”. Wokal, muzyka, teksty, produkcja, nagranie, podstawowy mix i wizualizacja wykonana w całości przez samego artystę. Polecam przy okazji promocji singla „Eudaimonia” abyście lepiej poznali artystę.

Maurin to singer-songwriter, wokalista, autor tekstów i muzyki, producent muzyczny. Jest
muzykiem niezależnym sięgającym po ciemne, elektroniczne brzmienia. Maurin rozpoczął
edukację muzyczną w szkole muzycznej w klasie tuby. Zamiłowanie do brzmień basowych jest wyczuwalne w jego muzyce. Skończył studia muzyczne na kierunku muzykologii w Krakowie. W międzyczasie rozwijał się jako producent i singer-songwriter. Tworzy muzykę elektroniczną (indietronica, idnie electronic, downtempo) z domieszką brzmień akustycznych. Wszystkie utwory powstają w jego domowym studio. W swojej muzyce bazuje głównie na kontrastach.

Moja muzyka to jak nurkowanie w głębinach niespokojnego oceanu, który każdy z nas chowa ukryty w sobie. Na początku się boisz, nie wiesz co cię czeka. Musisz przepłynąć wiele kilometrów nie znając drogi, nie widząc nadziei na przetrwanie. Z jakieś powodu jednak zwracasz się ku sobie. Chcesz odkrywać i doświadczać. Jeśli zdecydujesz się zanurzyć w głębinach siebie możesz odnaleźć tam spokój, poczuć harmonię, jedność i połączenie ze wszystkim co Cię otacza. Po prostu naciśnij play, aby się wyłączyć. Życie osadza się na zamkniętych powiekach.

– dodaje

Promocję przygotowano we współpracy z artystą. Maurin dostarczył nam wszelkie materiały do publikacji za co bardzo dziękujemy. Życzymy wydanie debiutanckiego albumu i udanego debiutu na scenie. Wesprzyjcie Maurina komentarzem albo polubieniem. Razem Wspierajmy Polskich Artystów!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s