High Sensitive

Promocja Artysty

Pochodzą z Włodzic Małych koło Lwówka Śląskiego. Na początku 2021 roku nagrali swoją pierwszą płytę „Zaufaj mi”, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest na niej sześć utworów w rockowym klimacie i dawka niesamowitej energii. Czterej panowie: Marek, Wojtek, Kuba i Nikodem od kilku lat tworzą znany w regionie zespół High Sensitive.

Liderem zespołu jest charyzmatyczny Marek Szczyrbak, który jako nastolatek założył  z kolegami zespół punkowo- rockowy: „The Presja Butaprenu”. Tak zaczęła się jego przygoda z muzyką, którą dziś, po 25 latach realizuje razem z rodziną. Z rodziną, gdyż bo High Sensitive to rodzinna kapela w składzie: Marek Szczyrbak – wokal i gitara elektryczna, synowie: Jakub Szczyrbak – perkusja, Nikodem Szczyrbak – gitara elektryczna i siostrzeniec Wojtek Chudzikowski – gitara basowa.  

Od 7 lat tworzę wspólnie z synami zespół High Sensitive. Trzy lata temu dołączył do nas Wojtek także członek rodziny, który gra na gitarze basowej. I teraz występujemy w czwórkę.

– dodał Marek

Przed pandemią można było ich usłyszeć np. na zlotach motocyklowych oraz przeglądach zespołów rockowych. Każdy, kto miał okazję zobaczyć zespół High Sensitive na żywo wie, iż na scenie dają z siebie wszystko. Wykonywanym przez nich utworom towarzyszy niesamowita energia. Czasami grają covery, ale starają się promować przede wszystkim własne kawałki, które lata temu napisał Marek. Teraz właśnie tym starym numerom nadali nowe brzmienie. Swój udany debiut mieli na złotoryjskiej scenie podczas XXV Finału WOŚP a fani od razu ich pokochali.

Na początku 2021 roku zespół High Sensitive wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem „Zaufaj mi”. Jest na niej 6 utworów w rockowym klimacie. Są to utwory nowe ale też takie, które Marek napisał z kolegami 25 lat temu. Teraz dał im nowe życie. Pierwszy z nich. „Bilet do Woja” dostał się do listy TOP 30 muzycznego radia Jelenia Góra i był tam 15 tygodni. Więcej o debiutanckiej płycie opowiada lider zespołu Marek Szczyrbak:

Pierwszym z nich jest „BILET DO WOJA”, opowiada historię prawdziwą – ku pamięci naszego przyjaciela Roberta Sidora. Historia opowiada o tym jak dostał bilet do wojska i jego pierwsze odczucia. Wiadomo, miał długie włosy…, wiecie, pierwszy krok, co się staje z włosami w wojsku? O tym opowiada ta historia”.

„Drugi numer „ZAUFAJ MI”, jest o tym, że życie nie zawsze jest z górki, opowiada o tym jak trzeba się nawzajem szanować w związku i także poza nim. Trzeci numer to jest „LUZ”, jest to historia, która można by powiedzieć 25 lat temu opisywała sytuację w naszym kraju. Dzisiaj można sarkastycznie powiedzieć, że się historia powtarza. „NOWY ZRYW” jest to utwór o tym, że czasami popełniamy błędy w życiu i możemy się wrócić do pewnych rzeczy, coś naprawić, coś wyprostować, żeby było lepiej, żeby było fajniej”.

„Piąty utwór „ZOŚKA” jest to utwór naszego dawnego wokalisty, który ze mną grał jeszcze w dawnym moim zespole. Ta historia wydarzyła się naprawdę. Jest to jego historia, więc proszę posłuchajcie jak to tam było w tamtych czasach, w tamtych momentach. Ostatni utwór to „ZEMSTA”. To jest taki utworek, który bym szczerze powiedział, każdy człowiek chciałby zaśpiewać, żeby pewne rzeczy w życiu wytłumaczyć. Ale to wszystko znajdziecie na tej płycie” 

Płytę  możecie  nabyć bezpośrednio od zespołu pod numerem telefonu 604 370 670 oraz w aplikacji Whatsapp i Messenger – https://www.facebook.com/marek.szczyrbak.1

„Skontaktujcie się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące przesyłki lub przekazania. Kwota, którą otrzymamy z tych płyt zostanie przeznaczona na nagranie naszej drugiej płyty”

Jak zapowiadają, pracują cały czas, aby doszlifować swoje kolejne utwory. Już niebawem kolejny singiel więc obserwujcie social media zespołu, żeby być na bieżąco.

Dziękujemy Markowi Szczyrbakiowi, liderowi kapeli High Sensitive  za fajną atmosferę przy tworzeniu promocji, super kontakt i materiały, którymi mogliśmy się z podzielić z czytelnikami strony Polska Muzyka alternatywna. Będziemy obserwować poczynania zespołu, liczymy również, że będą nam podsyłać kolejne nowości.  Wiemy, że zespół bardzo chciałby zagrać z zespołem Nocny Kochanek oraz z Pawłem Turem i jego zespołem, więc życzymy im spełnienia marzeń, wielu koncertów i kolejnego albumu. Chętnie przeprowadzimy jego promocję na stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s