Gman Singiel „Mów mi więcej”

Promocja singla

Całkiem niedawno ukazał się nowy singiel Gmana czyli Grzegorza Kowalczyka, byłego wokalistę zespołu Carrion. Przy utworze pracowali wybitni specjaliści, m.in. zdobywca nagrody Grammy, Jeff Sojka, odpowiedzialny w tym wypadku za mix i mastering.

Lista uznanych muzyków i producentów jest dłuższa – produkcją muzyczną oraz nagraniem klawiszy zajął się Graham Waller (Strike Eagle), na gitarze zagrał – Arkadiusz Żurecki (Kaśka Sochacka, Julia Pietrucha, Gienek Loska, Rusty Cage, Mateusza Ziółko) a na basie Tomasz Dudzic ((Renegady Tribute Band, Scream, Quqa).

Całości dopełnia bardzo dobrze zrealizowany teledysk. Tak o jego realizacji opowiada Gman:

Obraz to wizja Stefana Łazarskiego i Daniela Jurzyny. Za pomocą Aleksandry Nowosadko i Daniela Namiotko, aktorów grających w klipie, udało im się świetnie oddać tę atmosferę niepokoju piosenki. Te ostatnie momenty gdy już oboje wiedzą, że sprawa jest przesądzona ale on podejmuje ostatnie próby zatrzymania jej przy sobie.

Artysta ciągle pracuje nad nowym materiałem. Jak każdy muzyk, dodatkowo w tych dziwnych czasach, dąży do zaprezentowania go na żywo.

Tak naprawdę to czekam na moment kiedy będę mógł zagrać te dźwięki na żywo – wtedy odbędzie się mój prawdziwy – solowy debiut.

Wszystkie informacje o tych działaniach, jak i nowych utworach (Gman zapowiada regularność w publikowaniu kolejnych piosenek) można sprawdzać na kanałach social media wokalisty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s