Muzyczna Środa: #34 Hollyblue

Premiera 22 marca 2023 o 20:00

Holly Blue to przede wszystkim zespół koncertowy, który na żywo gwarantuje niezapomniane przeżycia. Mocna energia przeplatająca się z melancholijnym klimatem  sprawia, że jest to zjawisko długo pozostające w pamięci. Grupa zagrała setki koncertów, nie tylko w małych klubach, ale także na wielkich scenach u boku filarów polskiej sceny muzycznej. Muzyka, którą reprezentują jest wynikiem wielu doświadczeń i artystycznych inspiracji, dzięki temu zespół wnosi zupełnie nową jakość do polskiej sceny niezależnej. Zapraszamy na spotkanie z zespołem w programie Muzyczna Środa już 22 marca 2023 o 20:00 na naszym kanale Youtube.

Holly Blue to zespół pochodzące ze Śląska. Założony został w 2011 roku przez Sonię Kopeć (wokal, klawisze), jej brata Krystiana (bas) i muzyka oraz producenta Emila Blanta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians. W 2020 roku do grupy dołączył gitarzysta Artur Szmer. Twórczość zespołu, określana jako „intelligent pop”, charakteryzuje się subtelnym głosem Soni oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami z pogranicza muzyki pop oraz elektroniki. Na koncie mają trzy albumy „First Flight” (2012), „UpBeat”(2016) i „Guaantanamo” (2021). Obecnie pracują nad czwartym, całkowicie polskojęzycznym krążkiem.

Więcej o zespole w naszych materiałach.

Holly Blue

Holly Blue to trio pochodzące ze Śląska. Ich muzyka charakteryzuje się subtelnym głosem Soni oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami z pogranicza muzyki pop oraz elektroniki. Po sukcesie trzeciego krążka wydanego w 2021 roku pt. „Guantanamo” i utworów „Sprężyna”, „Telepop”, „Wygnani z miasta” czy „Guaantanamo” notowanych na listach przebojów, zespół zapowiada czwartą płytę, która ukaże się jesienią 2022.

Oceń ten wpis:

Skład zespołu:

  • Sonia Kopeć – wokal, klawisze
  • Krystian Kopeć – bas
  • Artur Szmer – gitara
  • Emil Blant – produkcja i muzyka

Holly Blue to przede wszystkim zespół koncertowy, który na żywo gwarantuje niezapomniane przeżycia. Mocna energia przeplatająca się z melancholijnym klimatem sprawia, że jest to zjawisko pozostające w pamięci. Już w SOBOTĘ, 1 KWIETNIA 2023 o 18:00 w Schron Muzyczny MASH w Mysłowicach zagrają razem z kapelą UMMA z Krakowa, Esperal z Chełmka i Nojak z Mysłowic w ramach MIAZGA TOUR 2023. Zapraszamy.

MIAZGA TOUR 2023 już 4 MARCA w Klubie Potok w Warszawie

Mamy dla fanów rocka propozycję na dobre, muzyczne rozpoczęcie pierwszego marcowego weekendu. Już 4 marca 2023 roku w Klubie Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka w Warszawie o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy koncert z projektu Miazga Tour 2023. Będziemy bawić się w rytmach rocka alternatywnego z domieszką rhythm and bluesa, funk, soft i art rocka a…

Oceń ten wpis:

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną.

Audycję prowadzą, Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii a jednocześnie redaktor stacji internetowej RTV Sławenia oraz Patii czyli Patrycja Neodym, polska piosenkarka mieszkająca w Niemczech ale często występująca w Polsce, laureatka Plebiscytu Singiel Jesieni 2022 z utworem Manifesto (Veni, Vidi, Vici).

RTV Sławenia

Matt Smok

Patrycja Neodym

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s