Muzyczna Środa: #24 Sunset Bulvar

Premiera 7 grudnia 2022 godz. 20:00

Już w tą środę, 7 grudnia o 20:00 zapraszamy na audycję z cyklu „Muzyczna Środa” w którym wystąpi Słoneczna Ekipa, kapela Sunset Bulvar. Wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, że po raz pierwszy będziecie mogli zobaczyć i poznać nową wokalistkę zespołu Kasię “Xenę” Wójcik, która dołączyła do składu niespełna miesiąc temu.

Zespół Sunset Bulvar powstał w 2018 roku. Początkowo zespół cover’ował w wersji akustycznej utwory wszystkim znane, min. Guns N’ Roses – „Sweet Child O’ Mine”, Beyonce -” Irreplaceable”, Depeche Mode – „Enjoy the silence”, Prince – „Purple Rain” czy polskie m.in. Beata Kozidrak – „Taka Warszawa”, Kasia Kowalska – „Prowadź mnie”, Dua Lipa – „Be the one”.

W 2020 roku zdecydowali, że będą grać elektrycznie autorskie piosenki. Na debiutanckim krążku “Sunset Bulvar” wydanym w czerwcu 2020 roku, znalazły się pierwsze trzy autorskie utwory : „Mania„ „Na rozstajach” oraz „Zagoniona„. Po wydaniu debiutanckiego minialbumu zespół rozwinął swoją działalność, rozpoczął współpracę z ukraińskimi artystami stając się zespołem międzynarodowym. Współpraca trwałaby dłużej, gdyby nie wojna w Ukrainie.

Przez ten czas skład zespołu wielokrotnie ulegał zmianie, głównie zmieniały się wokalistki w składzie. Ostatnia zmiana nastąpiła w listopadzie 2022 roku, do zespołu dołączyła Kasia Wójcik “Xena”, która wniosła do zespołu olśniewający głos i magiczną prezencję sceniczną. Obecnie zespół rozpoczął przygotowania do koncertowania a już 4 marca zobaczycie ich występ na MIAZGA TOUR 2023. Pierwszy koncert już 04.03.2023 Klub Potok, Warszawa ul. Potocka 14 na którym wystąpią.

Obecny skład zespołu:

  • Kasia “Xena” Wójcik – wokal
  • Kriss Fenderecki – gitara
  • Marek „Mesjasz” Zaręba – bas
  • Marcin „Gryzoo” Gryz – perkusja

Więcej o zespole, jeszcze z poprzednią wokalistką Dzyną w naszym wcześniejszym artykule.

Sunset Bulvar

Sunset Bulvar to dynamicznie rozwijający się zespół muzyczny grający autorski materiał. Stylistycznie zespół oscyluje wokół takich gatunków jak pop, r&b i rock. Aktualnie zespół dużo koncertuje w klubach i na imprezach w całej Polsce. Charyzma i profesjonalizm muzyków oraz świetna muzyka i dobre teksty powodują, że każdy koncert jest wyjątkowy i nie pozostawia słuchacza obojętnym.

Oceń ten wpis:

Zapraszamy do audycji.

„Muzyczna Środa” to audycja realizowana we współpracy RTV Sławenia nadającej z Londynu i redakcji Polska Muzyka alternatywna wspierającej polskich artystów sceny niezależnej. Celem audycji „Muzyczna Środa” jest prezentacja ciekawych i oryginalnych projektów muzycznych reprezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Audycję prowadzi Matt Smok, kompozytor i gitarzysta występujący dla Polonii w Wielkiej Brytanii.

RTV Sławenia

Matt Smok

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w audycji prosimy o zgłoszenie przez formularz na stronie.

Emisja odcinków w środy o 20:00 czasu polskiego. Każdy odcinek to wyjątkowe spotkanie z muzykami nie tylko z Polski ale z całego świata i okazja do poznania muzyków i ich twórczości, której nie usłyszycie w radio czy telewizji.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s