Slave Keeper album „Ślad”

Promocja Albumu

23 września 2022 roku to wielki dzień dla zespołu Slave Keeper. To w dniu dzisiejszym ma miejsce premiera ich debiutanckiego albumu „Ślad”. Debiutancka płyta pt. ”Ślad” zawiera 12 różnorodnych, autorskich kompozycji, prezentujących całe spektrum zespołu: od szybkich, mocnych heavy-metalowych utworów poprzez ballady do długich, wielowarstwowych, epickich kolosów. Do współpracy przy płycie zespół zaprosił kilku wspaniałych gości. Wśród nich Grzegorz Kupczyk, były wokalista Turbo i Non Iron oraz lider i założyciel CETI.

logo – Anna Szwajgier

Zespół Slave Keeper powstał w 2014 roku w Lublinie. Muzykę, którą wykonuje można określić melodyjną odmianą mieszanki hard rocka i heavy metalu. Slave Keeper ma na koncie koncerty plenerowe, klubowe, jak również występy na profesjonalnych scenach w charakterze supportu. Dopełnieniem dokonań, było zrealizowanie marzeń i zarejestrowanie pełnego albumu. Ciężka praca sprawiła, że marzenia się spełniły.

Ich debiutancka płyta wydana własnym nakładem w dniu dzisiejszym pt. ”Ślad” zawiera 12 różnorodnych, autorskich kompozycji, prezentujących całe spektrum zespołu: od szybkich, mocnych heavy-metalowych utworów poprzez ballady do długich, wielowarstwowych, epickich kolosów. Tematyka poruszana w utworach oscyluje wokół przemijania i różnych aspektów ludzkiego życia. Muzycznie natomiast zespół odrobinę eksperymentuje kolorując na różne sposoby klasyczne heavy metalowe brzmienia stawiając jednak na pierwszym planie melodię i harmonię. Do współpracy przy płycie zespół zaprosił kilku wspaniałych gości. Wśród nich Grzegorz Kupczyk, były wokalista Turbo i Non Iron oraz lider i założyciel CETI.

Autor okładki – Piotr Szafraniec (Szataniec)

Pięknie zaprojektowany digipack (w zestawie 12 stronicowa książeczka) ze świetną grafiką, w całości wykonany przez Piotra Szafrańca. Cena 39zł z przesyłką na terenie Polski!

Album CD można zamówić tutaj: https://forms.gle/8r89UhTWJwpogXJFA.
Można również wysłać pustego maila o tytule „Ślad” na adres slavekeeperlublin@gmail.com lub napisać do zespołu na czacie. Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani to posłuchajcie, jest także możliwość zakupu na Bandcampie.

Skład zespołu:

  • Marta Biernacka – wokal
  • Piotr Jakubowicz – gitara
  • Piotr Miećko – gitara
  • Jakub Orłowski – bas
  • Piotr Szalak – perkusja

Goście:

  • Grzegorz Kupczyk – wokal
  • Łukasz Suszko – gitara, klawisze
  • Łukasz Jezior – gitara
  • Piotr Michalski – flet, gwizdek

Zdjęcia (fot. Jacek Świerczyński)

Promocję przygotowano z zespołem w ramach oferty Promocja Albumu. Dziękujemy kapeli za materiał i wszelkie informacje. Płyta jest naprawdę świetna o czym mogliście przekonać się słuchając trzech singli zapowiadających album „Ratuj mnie”, „W obliczu wojny” i „Leonardo” (dostępne na kanale YouTube zespołu). Wierzymy, że po przesłuchaniu albumu koniecznie zechcecie go mieć. I pamiętajcie, kupując albumy od zespołów nie nabijacie kabzy pośrednikom a wspieracie polskich artystów undergroundu!

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Jedna odpowiedź na “Slave Keeper album „Ślad”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s