Karolina Jop singiel „Na Zaś”

Promocja singla

Rok temu opublikowała swój debiutancki album i wyleciała do Stanów Zjednoczonych, uczyć się i rozwijać swoją karierę muzyczną. 21-letnia wokalistka Karolina Jop jednak po kilku miesiącach pobytu w USA… powróciła do Polski. Zaczęła koncertować i napisała piosenkę o swoich emocjach towarzyszących jej za granicą. Singiel „Na Zaś”, który odpowiada na pytanie co się stało, że Jop wróciła do kraju, właśnie dziś 12 września ma swoją premierę.

Tak naprawdę już w zeszłe wakacje, parę tygodni przed wylotem na nowojorską szkołę New School of Jazz odczuwałam ogromną tęsknotę za tym, co za chwilę miałam opuścić. – mówi wokalistka Karolina Jop – Zastanawiało mnie to, czy nie jestem dziwna? Dlaczego tak się czuję, dlaczego tak bardzo tęsknię, skoro… wciąż tu jestem? Okazało się, że wiele osób czuje podobne emocje, a profesjonalnie nazwano to nostalgią antycypacyjną – o tym jest mój nowy singiel.

– dodaje Jop.

Nostalgia antycypacyjna wzbudza duże zainteresowanie wśród badaczy. To uczucie „tęsknoty do teraźniejszości”, które odczuwane jest nie tylko przez dorosłych, ale także dzieci i młodzież.

Wiedziałam, że dużo stracę po wylocie do Stanów – poczucie bezpieczeństwa, codzienny kontakt z rodziną i przyjaciółmi, poczucie przynależności. Wiedziałam, że bardzo trudno będzie mi to wszystko na nowo zbudować, nie mając nikogo obok. Dlatego tak bardzo „tęskniłam na zaś”, będąc jeszcze w Polsce.

– wyznaje Karolina Jop, wyjaśniając przekaz singla „Na Zaś”.

Piosenka „Na Zaś” powstała w ramach współpracy wokalistki z wytwórnią muzyczną Delphy Records. Tekst utworu Jop stworzyła wspólnie z songwriterką Moniką Mimi Wydrzyńską, a za produkcję muzyczną, nagrania oraz miks i mastering odpowiadali producenci muzyczni z Warszawy: Kamil Kukla, Piotr Radzio oraz Patryk Tylza. Singiel jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Do utworu powstał teledysk, którego reżyserem jest Piotr Smoleński.

Karolina Jop to 21-letnia wokalistka z Warszawy, która w 2021 roku wydała swój debiutancki album pt.: „Ventrem”, stworzony we współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records. Na albumie znalazło się 8 autorskich utworów, w tym piosenki takie jak „Kwiaty”, „Niewidzialna” czy „Strach”, który został szczególnie polubiony przez rozgłośnie radiowe. Korzystając z okazji prezentujemy album „Ventrem”, który można przesłuchać na Spotify.

Dziś wokalistka koncertuje i sukcesywnie powiększa grono swoich fanów. Singiel „Na Zaś” zamyka jeden i jednocześnie otwiera kolejny etap kariery muzycznej Karoliny Jop. Wokalistka zapowiada nowe single, które jak zdradza, będą częścią większego konceptu artystycznego.

Dziękujemy wytwórni muzycznej Delphy Records za fajną współpracę i bardzo miły kontakt. Współpraca z Wami to czysta przyjemność. Dziękujemy za materiały i informacje
Booking Manager Karolinie Szymanek, dzięki której możemy podzielić się nowościami z naszymi czytelnikami. Pozdrawiamy gorąco i zapraszamy na jeszcze bardziej gorącą premierę singla „Na Zaś” Karoliny Jop.

Wsparcie projektu Polska Muzyka alternatywna!

Przekaż darowiznę 🙂

20,00 zł

Wpłać na zrzutkę.pl 🙂

GDYBYŚCIE CHCIELI NAS PONOSIĆ 🙂

Polska Muzyka alternatywna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s