Supermonkey Death Grip singiel „Sen o marzeniu”

Promocja singla

Zapowiedzią całego materiału zespołu Supermonkey Death Grip jest wspaniała ballada „Sen o marzeniu”, którą wspólnie zaśpiewali: znana ze współpracy z zespołem ex Maanam Karolina Leszko oraz lider kultowego Golden Life, Adam Wolski.

„Sen o marzeniu” skłania do refleksji w sprawach relacji w związku. Leszko i Wolski perfekcyjnie weszli ze sobą w dialog, przez co utwór wydaje się jeszcze bardziej nośny, ale też nostalgiczny. Obojgu nie można odmówić tego, że posiadają bardzo charakterystyczne barwy – wyniosły one całą kompozycję na wyżyny! Do piosenki powstał również teledysk, będący dopełnieniem całości – także pod względem klimatu. Oczywiście w głównych rolach wystąpili Karolina Leszko i Adam Wolski.

Piosenka zapowiada większy materiał Super Monkey Death Grip. Dostaliśmy już jakiś czas temu inny jej zwiastun, czyli „Hope” (wspomniana „Nadzieja” z angielskim tekstem) oraz gościnnym rapem niezwykle popularnego Don GURALesko. Alex Mróz osobiście obiecuje regularność w ukazywaniu kolejnego materiału.

„Sen o marzeniu” jest już dostępny na kanale YT Super Monkey Death Grip, za chwilę będzie można go słuchać do woli na wszystkich platformach steamingowych. Polecamy też śledzić social media zespołu, tam regularnie promują i zapowiadają nowy materiał.

Supermonkey Death Grip powstał z popiołów Ten Miles of Venus, zespołu z obszaru Nowego Jorku. Sześć lat po jego śmierci perkusista Alex Mróz, polski songwriter i muzyk, znany choćby z tego, że współtworzył słynną „Nadzieję” Iry i basista Johnny Trauma ponownie połączyli siły i stworzyli Supermonkey Death Grip. Dzięki kontrowersyjnym tekstom i zróżnicowanym wpływom muzycznym Supermonkey Death Grip ma swoje własne brzmienie. Pisanie i produkcja własnej muzyki z wpływami bluesa, reggae, industrialu i soulu sprawia, że to wyjątkowy i charakterystyczny zespół. Choć band funkcjonuje na co dzień w Stanach, to właśnie teraz kierują swoją twórczość do rodzimego fana dobrej muzyki.

Karolina Leszko i Adam Wolski

Supermonkey Death Grip nie przypomina żadnego innego zespołu w tej nowoczesnej erze. Nie boimy się ryzykować w naszym stylu muzycznym. W naszych piosenkach połączymy każdy gatunek, od Raggae, przez industrial, po disco w stylu lat siedemdziesiątych. Brzmi szalenie, ale to wszystko ma sens, kiedy słucha się albumu jako całości. Chcemy być jak współcześni Beatlesi. Swoboda odtwarzania wszystkich stylów muzycznych bez żalu.

Piosenki „Head above water” i „Sweet song” grane są w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Alex wystąpił i udzielał wywiadów w: Radiu Gdańsk, Radiu Szczecin, Radiu Berlin, Polskim Radiu Nowy Jork 910, Radiu Lublin, Radiu Merkury, Radiu MC i Rockinberlin.

Promocję przygotowano we współpracy z Akademia Menedżerów Muzycznych, której dziękujemy za materiał i informacje, oraz własnych materiałów uzupełniających. Polecamy zespół polskim słuchaczom. Jesteśmy pewni, że niedługo jeszcze więcej usłyszymy o kapeli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s