Aura singiel „Jeśli to sen”

Promocja singla

„Jeśli to sen” taki tytuł nosi najnowszy utwór AURY., nowy żeński głos na polskiej scenie muzycznej. Artystka tworzy muzykę popowo-alternatywną, która wymyka się standardowej klasyfikacji gatunkowej. Czerpiąc z polskiej muzyki rozrywkowej lat ubiegłych oraz muzyki elektronicznej. Premiera singla 28 kwietnia 2022 r. na wszystkich kanałach streamingowych.

Wokalistka zaprosiła do współpracy Mikołaja Macioszczyka, finalistę 11. Edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland”.

„Czasami spotykamy odpowiednią osobę w nieodpowiednim czasie… czasami zapuka do naszego serca spóźniona o kilka lat. Śniliśmy o tym spotkaniu od dawna…i może powinno tak zostać?”

Autor okładki: Karolina Susło
Dystrybucja: Agora Muzyka
Kod ISRC: PL84R2200001

fot. Karolina Susło

„Jeśli to sen” to opowieść pełna skrajnych emocji, niedopowiedzeń i zrywów serca. Utwór ma tak naprawę słodko-gorzki smak, w którym sen miesza się z rzeczywistością. Historia byłaby szczęśliwa gdyby nie fakt, że dzieli bohaterów mur nie do przejścia, bo skutki zburzenia go zniszczyłyby nie tylko tytułowy sen tych dwojga, ale i światy, w których żyją. Bo miłość ma wiele twarzy. Bywa spełniona i szczęśliwa albo pełna burz i pisania wciąż nowych rozdziałów.

„Jeśli to sen” to obraz miłości idealnej, niemożliwej, miłości z marzenia sennego i tęsknot. Czy aby być razem muszą się ukrywać? Czy zdecydują się kochać pomimo i tak, żeby nie było śladów? Posłuchajcie sami.

Muzyka:
Mike Johanson/ Monika Wydrzyńska/ AURA.  / Mikołaj/Macioszczyk Przemek Puk

Słowa :
Monika Wydrzyńska/ AURA. / Mikołaj Macioszczyk

A U R A. to solowy projekt muzyczny wokalistki i songwrinter-ki Pauli Powroźnik. Artystka łączy muzykę alternatywną z wokalnymi wpływami polskiej piosenki popularnej lat ubiegłych. Testy wokalistki są zbiorem prostych historii , jednak o najbardziej inspirujących emocjach towarzyszących: miłości, przyjaźni, nadziejom, rozstaniom, powrotom, trudnym decyzjom. Nie lubi szufladkować swojej muzyki, ponieważ eksperymentowanie z formą i przekazem. 

AURA. od 2020 roku dołączyła do projektu My Name Is New w wytwórni KAYAX, gdzie zadebiutowała  singlem „NIEZNAJOMY”. Tego samego roku zakwalifikowała się do finału międzynarodowego festiwalu RZESZÓW „CARPATHIA” FESTIVAL występując ze swoim autorskim materiałem. W 2021 r. z najnowszym singlem pt. „Rozerwani” została wyróżniona przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki znajdując się w grona 10 najlepszych młodych artystów w kwalifikacjach do DEBIUTÓW KFPP 2021.

Korzystając ze sposobności polecamy przy okazji wyróżniony i bardzo dobry singiel „Rozerwani”. „Rozerwani” opowiadają o czasie określonym jako „i żyli długo i szczęśliwie” kiedy opadnie kurz, a po jakimś czasie etap wzajemnej fascynacji przeminie. O rutynie, która dopada nas coraz częściej goniąc za codziennością, a rosnąca obojętność i nieporozumienia wdzierają się do relacji.

Więcej o Pauli Powroźnik znajdziecie na jej socjal mediach, profilach i kanałach streamingowych. Promowany przez nas singiel „Jeśli to sen” zwiastuje nadejście pierwszego mini albumu AURY., który wiosną doczeka się swojej premiery. Subskrybujcie kanały i obserwujcie profil artystki aby nie przeoczyć premiery i kolejnych nowości.

Promocję przygotowano dzięki materiałom udostępnionym i przesłanym do promocji przez Dominika Warmbiera Menagera artystki, w imieniu domu muzycznego Warada-Art oraz w ramach objęcia patronatem promocji najnowszego utworu AURY. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzono. Życzymy udanej premiery i wydania EP-ki, która naprawdę zapowiada się całkiem interesująco.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s