Skos minialbum „Skos”

Promocja miniAlbumu

SKOS to wrocławski zespół przeplatający muzykę rockową z elementami muzyki alternatywnej. 7 października 2021 zadebiutowali publikując EP-kę, którą można znaleźć na najpopularniejszych serwisach streamingowych.

SKOS to wrocławski zespół przeplatający muzykę rockową z elementami muzyki alternatywnej. 7 października 2021 ukazała się ich debiutancka EP-ka, na której znalazły się trzy utwory.

Wśród trzech utworów znajduje się „Noc”, piosenka która promuje debiutancką działalność zespołu. Utwór opowiada o nocnym mieście, w którego centrum tętni życie niezależnie od godziny, ale mimo to można znaleźć w nim miejsce ciszy i spokoju. Wszystko jest opowiedziane z perspektywy osoby wracającej do domu w nocy. Jest po prostu o Wrocławiu nocą.

Zapraszamy do odbycia wspólnej podróży szlakiem wrocławskich neonów 😉 Chcielibyście odwiedzić je po zmroku? Jako środek lokomocji proponujemy autobus gdyż jak ktoś kiedyś powiedział: „nocne tramwaje już dawno nie jeżdżą”. Za doskonałą jakość dźwięku i za cudowną pracę w studio musimy podziękować GriMonD Studio.

Utwór w notowaniu 442 Radia Orbit znalazł się na 6 a po tygodniu na 3 miejscu!

Jest to najwyżej notowany debiut w tym radiu, z czego jesteśmy bardzo dumni i za co chcielibyśmy Wam strasznie podziękować.

Oprócz wyżej prezentowanego utworu „Noc” na mnialbumie znalazły się również – utwór „Niewierna” i „Prezenty”. Posłuchajcie debiutanckiej Ep-ki zespołu Skos!

Nazywamy się Skos. Jesteśmy z Wrocławia. Gramy szeroko rozumianą muzykę rockową z elementami alternatywy, funku a nawet nie boimy się popu. Naszą muzykę opieramy przede wszystkim na klawiszach i gitarze, a w tekstach opowiadamy historie.

W skład zespołu wchodzą:

  • Marek Mielnikiewicz – wokal,
  • Piotr Dworzak – gitara,
  • Daniel Sękowski – gitara basowa,
  • Marcin Stanko – instrumenty klawiszowe,
  • Michał Muszyński – perkusja

Zespół nagrał zajawkę, aby zaprezentować się fanom. Poznajcie zespół SKOS!

Promocję przygotowano dzięki uprzejmości zespołu, za co wielkie dzięki. Życzymy kapeli pełnowymiarowego albumu i wielu koncertów na które Was zapraszamy. Jesteśmy pewni, że muzyka SKOS przypadnie Wam do gustu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s